ارز ترا

ارز لونالونا ترا Terra (LUNA)

 

LOW

HIGH

CHANGR

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
LUNAUSD

 

 

ارز دیجیتال لونا یا ترا

Terra ترا یک بلاک چین است که در ژانویه 2018 تأسیس شد و شبکه اصلی خود را در آوریل 2019 راه اندازی کرد. لونا LUNA نماد اختصاری ترا می باشد. این شبکه با استفاده از Cosmos SDK ساخته شده است و بر ایجاد استیبل کوین تمرکز دارد. توکن بومی ترا Terra (LUNA) لونا به عنوان وثیقه برای استیبل کوین‌های ترا عمل می‌کند که قابل تبدیل مجدد به لونا هستند. این روش با استیبل کوین های دارای پشتوانه فیات یا بیش از حد وثیقه که معمولاً می بینیم متفاوت است.

ارز دیجیتال لونا چیست؟

ارز لونا همچنین برای پرداخت هزینه‌های شبکه، مشارکت در پروتکل مدیریت بلاک چین و مشارکت در مکانیسم اجماع اثبات سهام Terra ترا استفاده می‌شود. با استفاده از Terra Station، می توانید LUNA لونا خود را به اشتراک بگذارید و ذخیره کنید و در اداره شبکه شرکت کنید. این برنامه کیف پول و داشبورد رسمی شبکه بلاک چین Terra ترا است.

قیمت لونا

برای چسباندن یک استیبل کوین Terra ارز ترا، سازنده باید آن را به ارزش فیات LUNA لونا برابر با میخ آن تبدیل کند. به عنوان مثال، یک استیبل کوین یورو می تواند به LUNA لونا به ارزش یک یورو تبدیل شود. این به آربیترترها اجازه می دهد تا زمانی که استیبل کوین از میخ حرکت می کند و در نهایت توکن را با نرخ ثابت خود نگه می دارد سود ببرند.

همچنین می‌توانید با قرار دادن LUNA لونا خود به‌عنوان اعتبارسنجی یا واگذاری آن به اعتبارسنجی دیگری، جوایز LUNA لونا را به دست آورید. سپس جوایز حاصل از افزودن موفقیت آمیز بلوک ها با نمایندگان به اشتراک گذاشته می شود. برای اعتبار سنجی، باید تعداد مشخصی از توکن های لونا LUNA را برای حداقل سه هفته باند کنید. با این حال، اکثر کاربران معمولی تفویض اختیار را آسان‌تر و در دسترس‌تر می‌دانند.

شبکه جدید ترا کلاسیک

پس از سقوط شبکه ترا 1 که ترا کلاسیک نام دارد، شبکه جدید به نام ترا2 راه اندازی شد، که کاملا مستقل از شبکه قبلی است. رمزارز این شبکه جدید لونا ترا کلاسیک نام دارد. لونا رمز ارز شبکه جدید ترا است و کاربردهایی مانند پرداخت کارمزد تراکنش ها، مشارکت در فرآیندهای حاکمیتی شبکه ترا، تامین امنیت شبکه از طریق مکانیسم POS را دارد. 

افتتاح حساب واقعی و انجام معاملات لونا ترا در کارگزاری فارکسر!

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}