جهش جفت ارز یورو دلار

EUR/USD در روز سه شنبه سطح 1.0900 را پس می گیرد

EURUSD در روز سه شنبه سطح 1.0900 را پس می گیرد، روز سه شنبه، یورو به دلار شتاب مثبت خود را بازیافت و خود را به بالای سطح 1.0900 رساند. پس از دو روز نزول متوالی، ارز واحد توانست به دلیل ضعف اصلاحی دلار آمریکا و بازگشت قابل توجه مجموعه ریسک، جذابیت بیشتری پیدا کند.

داده ها و دلار آمریکا عوامل کلیدی برای EUR/USD هستند

جفت ارز EUR/USD در حال حاضر به داده ها و دلار آمریکا به عنوان عوامل کلیدی برای حرکت بعدی خود نگاه می کند. سرمایه گذاران انتظار افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره را از سوی بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو دارند و احتمال تغییر نرخ بهره در بانک مرکزی آمریکا به دنبال گزارش مستحکم مشاغل آمریکا که روز جمعه منتشر شد، افزایش یافته است.

عملکرد مثبت بازده باند 10 ساله آلمان از جهش EUR/USD پشتیبانی می کند

جهش جفت ارز یورو/دلار آمریکا نیز با عملکرد مثبت بازده باند 10 ساله آلمان که به منطقه 2.30 درصد نزدیک شد و به سود روز پنجشنبه افزوده شد، حمایت شد. این عملکرد مثبت علیرغم نگرانی‌ها در مورد از دست دادن شتاب در بنیادهای اقتصادی در منطقه ظاهر شد.

رویدادها و مسائل کلیدی که باید در منطقه یورو به آنها توجه کرد

این هفته، رویدادهای کلیدی در منطقه یورو شامل شاخص Sentix و خرده فروشی EMU در روز سه شنبه، و نرخ تورم نهایی آلمان و تولید صنعتی EMU در روز پنجشنبه است. موضوعات برجسته در زمینه عقب‌نشینی شامل ادامه یا عدم ادامه چرخه پیاده‌روی بانک مرکزی اروپا، تأثیر جنگ روسیه و اوکراین بر چشم‌انداز رشد و چشم‌انداز تورم در منطقه، و خطرات ریشه‌دار شدن تورم است.

تاثیر فارکس بر یورو/دلار آمریکا

فارکس یک عامل کلیدی در حرکت جفت ارز EUR/USD است. معامله گران فارکس با دقت پویایی دلار آمریکا و واگرایی اولیه فدرال رزرو و ECB را در مورد نیات بانک ها در مورد حرکت احتمالی بعدی در نرخ بهره دنبال می کنند. به این ترتیب، معامله گران باید تحولات فارکس را به دقت زیر نظر داشته باشند تا تصمیمات معاملاتی آگاهانه بگیرند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}