پیش بینی دلار ین ژاپن

پیش بینی USD/JPY: افزایش آمار اشتغال در ایالات متحده و افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال

پیش بینی USDJPY افزایش آمار اشتغال در ایالات متحده و افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال، آمار اشتغال در ماه مارس نشان داد که بازار کار همچنان در تنگنا قرار دارد، اما بیشتر مطابق با انتظارات بازار بود که منجر به افزایش بازدهی خزانه‌داری آمریکا در روز جمعه شد. با این وجود، داده ها نشان می دهد که فدرال رزرو باید در ماه آینده نرخ بهره را افزایش دهد.

USD/JPY روز معاملاتی روز جمعه را با 0.376 یا 0.29+ در 132.164 به پایان رساند. ارز InvescoShares Japanese Yen Trust ETF (FXY) که 0.31 دلار یا -0.44 درصد از دست داد، روز را با 70.68 دلار به پایان رساند.

حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در ماه مارس با نرخ بیکاری 3.5٪، 236 هزار افزایش یافت.

افزایش حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی در ایالات متحده در ماه مارس 236000 نفر یا کمتر از 239000 پیش بینی شده بود. علاوه بر این، آمار فوریه به روز شد تا منعکس کننده 326000 موقعیت جدید به جای 311000 مورد قبلی گزارش شده باشد. همچنین در ماه فوریه نرخ بیکاری از 3.6 درصد به 3.5 درصد کاهش یافت. همچنین، پس از افزایش 0.2 درصدی در ماه فوریه، میانگین درآمد ساعتی - یک شاخص کلیدی تورم دستمزد - در ماه مارس 0.3 درصد افزایش یافت.

فدرال رزرو ادامه روند سیگنال نرخ های بهره بالاتر را پیش بینی کرد

پیش‌بینی می‌شود که پیش از نشست سیاست‌گذاری ماه مه، مقامات فدرال رزرو به موضع خود مبنی بر حفظ نرخ‌های بهره برای مدت طولانی‌تر پایبند باشند که می‌تواند از دلار آمریکا حمایت کند. با این حال، داده های اقتصادی اخیر نشان می دهد که ممکن است خطرات بیشتری برای اقتصاد وجود داشته باشد. اگر ارقام تورم و خرده فروشی ناامید کننده باشد، این انتظارات ممکن است تغییر کند.

بازار پیش بینی کرده بود که فدرال رزرو در نشست سیاست گذاری ماه مه قبل از انتشار گزارش مشاغل ثابت بماند. با این حال، بازار اکنون احتمال 70 درصدی افزایش 25 واحدی در نرخ بهره را در نتیجه این گزارش پیش بینی می کند. با وجود این، بازار تا پایان سال شاهد کاهش های متعدد نرخ ها نیز بوده است.

نوسانات تا زمانی که ریسک های اقتصادی ادامه دارد، باقی می‌مانند

به طور کلی، USD/JPY احتمالاً در چند هفته آینده بی‌ثبات باقی می‌ماند، با احتمال افزایش بیشتر تا زمانی که فدرال رزرو به افزایش نرخ‌های بهره ادامه دهد. اگر داده های اقتصادی آتی (گزارش شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) هفته آینده) بازار را ناامید کند، احتمال خطرات نزولی نیز وجود دارد. معامله گران همچنین سایر شاخص های اقتصادی از جمله خرده فروشی، تورم و اعتماد مصرف کننده را علاوه بر گزارش CPI آتی، زیر نظر خواهند داشت. سرمایه گذاران باید مطلع و آماده باشند زیرا هرگونه غافلگیری در این گزارش ها می تواند منجر به تغییرات ناگهانی در بازار فارکس شود. به طور کلی، تصویر بلندمدت همچنان مطلوب است زیرا اقتصاد ایالات متحده به بهبودی پس از همه گیری ادامه می دهد، حتی اگر USD/JPY ممکن است در کوتاه مدت به نوسانات خود ادامه دهد. معامله گران فارکس برای اینکه جلوتر از خطرات یا فرصت های بالقوه باشند، باید به طور منظم داده های اقتصادی و سیاست های فدرال رزرو را بررسی کنند.

با ادامه خطرات اقتصادی، معامله گران فارکس برای نوسانات آماده می شوند

نرخ ارز USD/JPY همچنان بی ثبات است و معامله گران فارکس به دقت شاخص های اقتصادی آینده و سیاست های فدرال رزرو را زیر نظر دارند. هر گونه غافلگیری در داده های اقتصادی می تواند منجر به نوسانات بیشتر شود، اگرچه چشم انداز بلندمدت اقتصاد ایالات متحده همچنان مثبت است. برای موفقیت در معاملات فارکس در میان خطرات، معامله گران فارکس باید آگاه باشند، داده های اقتصادی را زیر نظر داشته باشند و به سرعت به تغییرات بازار واکنش نشان دهند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}