هزینه های بالای تراکنش در شبکه اتریوم

هزینه های بالای تراکنش در شبکه اتریوم

یک معامله گر اخیراً برای یک تراکنش در شبکه اتریوم تقریباً 120000 دلار پرداخت کرده است زیرا کارمزدهای گس همچنان در حال افزایش است. در حالی که شبکه اتریوم با هزینه‌های بالای گس آشناست، مواردی از چنین هزینه‌های بالایی از زمان تغییر پروتکل اثبات کار (PoW) به الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) به طور فزاینده‌ای نادر بوده است.

کارمزد تراکنش های اتریوم

میانگین کارمزد تراکنش اتریوم در ابتدای سال 2021 حدود 1.9 دلار بود که تا فوریه به طور پیوسته به 4 دلار افزایش یافت. با این حال، در حال نوشتن، میانگین کارمزد تراکنش در شبکه اتریوم حدود 0.012 ETH یا تقریباً 22 دلار است.

هیپ سکه میم منجر به تشدید هزینه های بالای گس می شود

افزایش مجدد هزینه‌های بالای گس در شبکه اتریوم ممکن است به افزایش هیپ سکه‌های میم نسبت داده شود که منجر به فعالیت شدید شبکه و مسدود شدن سیستم در آخر هفته شد. این تبلیغات باعث افزایش حجم معاملات در صرافی های غیرمتمرکز شد که منجر به افزایش فعالیت ربات های حداکثر قابل استخراج (MEV) شد.

ربات‌های حداکثر قابل استخراج (MEV).

یک ربات MEV برای به حداکثر رساندن مقداری طراحی شده است که می توان از هر بلوک در شبکه اتریوم با تأثیرگذاری بر محتوا یا سفارش آن استخراج کرد. این ربات ها می توانند از فرصت های آربیتراژ تبادل غیرمتمرکز استفاده کنند یا حملات ساندویچی را اجرا کنند.

معامله گران امتیازات سودآور

علیرغم هزینه های بالای گس، یک معامله گر موفق شد معامله ای را با سودآوری در شبکه اتریوم ببندد. این معامله‌گر 64 اتریوم را برای خرید آلت‌کوینی به نام FOUR خرج کرد که ارزش 84 ETH ارز دیجیتال را به آنها داد. در مجموع، این تجارت بیش از 580000 دلار سود برای آنها به همراه داشت. کیف پول معامله گر در حال حاضر دارای تعدادی دارایی دیجیتال کمتر شناخته شده و همچنین بیش از 100 ETH است که ظاهراً آماده استقرار آن بر روی ارزهای رمزنگاری شده جدید برای کسب سود هستند.

تاثیر بر معاملات فارکس

هزینه های بالای گس در شبکه اتریوم می تواند بر معاملات فارکس تأثیر بگذارد زیرا می تواند بر هزینه تراکنش های معاملات ارزهای دیجیتال از جمله آلت کوین ها تأثیر بگذارد. معامله گران باید این هزینه ها را در هنگام تصمیم گیری برای تجارت در شبکه اتریوم در نظر بگیرند. علاوه بر این، استفاده از ربات‌های MEV می‌تواند بر نوسانات ارزهای دیجیتال و در نتیجه بازار فارکس تأثیر بگذارد. برای معامله گران ضروری است که این تحولات را پیگیری کنند تا تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}