قیمت طلا پولبک قابل توجهی را تجربه می کند

قیمت طلا پولبک قابل توجهی را تجربه می کند

قیمت طلا پس از رسیدن به بالاترین رقم تاریخی 2079.76 دلار در جریان معاملات آسیایی به حدود 2040.00 دلار کاهش یافت. این فلز گرانبها به دلیل سودآوری به دنبال رشدهای قوی ناشی از تغییر موضع فدرال رزرو (فدرال رزرو) در مورد هدایت نرخ بهره، به سرعت اصلاح شد و پولبک قابل توجهی را تجربه کرد.

تلاش شاخص USD برای حفظ حمایت در میان چالش ها

شاخص USD در تلاش است تا حمایت فوری خود از 101.07 را حفظ کند، اما به دلیل چالش های مختلف احتمال نزولی آن بیشتر است. نگرانی ها در مورد بانک های ایالات متحده دوباره ظاهر شده است، و نگرانی ها در مورد مسائل سقف بدهی تشدید شده است، زیرا جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، تمایلی به افزایش سقف بدهی در مذاکرات با جمهوری خواهان به قیمت ابتکارات هزینه های خود ندارد.

S&P500 حاکی از اصلاح در آینده است

قراردادهای آتی S&P500 بهبودی را نشان داده اند که نشان دهنده بهبود وضعیت بازار بدون ریسک است. با این حال، تشدید نگرانی ها پیرامون سقف بدهی ایالات متحده به طور قابل توجهی بر بازدهی خزانه داری تأثیر گذاشته است، به طوری که بازده اوراق قرضه 10 ساله دولت ایالات متحده به نزدیک به 3.33 درصد کاهش یافته است.

داده های بازار کار ایالات متحده به دقت تحت نظارت قرار می گیرد

در آینده، داده های بازار کار ایالات متحده به دقت رصد خواهد شد. انتظار می رود داده های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) کمتر از نسخه قبلی باشد و نرخ بیکاری ثابت بماند. داده‌های مداوم شاخص هزینه نیروی کار می‌تواند فدرال رزرو را وادار کند تا در توقف چرخه افزایش نرخ خود تجدیدنظر کند زیرا می‌تواند فشار تورمی را تشدید کند.

تحلیل تکنیکال طلا مقاومت 2060 دلار را پیشنهاد می کند

گاوهای طلا در حال حاضر پس از پر کردن شکاف ایجاد شده پس از سیاست فدرال رزرو در نمودار روزانه، توسط میانگین متحرک نمایی 50 دوره ای (EMA) در 2038.56 دلار حمایت می شوند. هدف در حال حاضر احتمالاً این است که طلا با مقاومت فوری در حدود سطح 2060 دلار با پتانسیل هدف قرار دادن سطح حمایت فوری 2035 دلار روبرو شود. در زیر این، حمایت بعدی در حدود سطح 2020 دلار باقی می ماند. معامله گران فارکس ممکن است به فروش زیر سطح 2050 دلار فکر کنند.

ایالات متحده نگران تأثیر تجارت فارکس است

اخبار پیرامون سقف بدهی ایالات متحده و داده های بازار کار می تواند بر معاملات فارکس تأثیر بگذارد. کاهش بازدهی خزانه‌داری و چالش‌های پیش روی شاخص دلار ممکن است به موقعیت قوی‌تر سایر ارزها در بازار فارکس منجر شود. علاوه بر این، تحلیل تکنیکال طلا فرصت های معاملاتی بالقوه را برای معامله گران فارکس علاقه مند به این فلز گرانبها نشان می دهد.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}