قیمت USDJPY پس از لحن نا مطلوب رئیس بانک مرکزی ژاپن افزایش یافت

قیمت USDJPY پس از لحن نا مطلوب رئیس بانک مرکزی ژاپن افزایش یافت

پس از آن که کازوئو اوئدا، رئیس بانک مرکزی ژاپن، در اولین تصمیم سیاست پولی خود لحن نامطلوب نشان داد، USDJPY به شدت افزایش یافت. این به خریداران دلار در برابر ین ژاپن چراغ سبز نشان داده است. در نتیجه، USD/JPY سود خود را بیش از 1.73 درصد افزایش داده است، در حال حاضر در 136.27 معامله می شود.

پرایس اکشن USD/JPY

پس از انتشار داده های تورم ایالات متحده، USD/JPY از بالاترین سطح 135.13 هفته گذشته گذشته و رشد خود را به بالاترین سطح 6 هفته اخیر 136.56 رسانده است. این نشان دهنده افزایش قابل توجه قیمت USD/JPY است.

روند صعودی پس از انتشار داده های تورم ایالات متحده از سر گرفته می شود

USD/JPY پس از انتشار داده های تورم ایالات متحده، روند صعودی خود را از سر گرفت و بیش از 200 پیپ در روز جهش کرد. این راه را برای آزمایش بالاترین YTD در 137.91 باز کرده است، اگرچه خریداران باید قبل از به چالش کشیدن سطح YTD برخی از سطوح مقاومت را پس بگیرند.

سطوح مقاومت و YTD بالا

اولین سطح مقاومت USD/JPY بالاترین سطح 10 مارس در 136.99 است. هنگامی که این سطح پاک شد، USD/JPY به سمت بالاترین سطح 9 مارس در 137.35 و سپس بالاترین YTD قبل از آزمایش 138.00 ادامه خواهد یافت.

چشم انداز و سطوح پشتیبانی

رالی تهاجمی نشانگر شاخص قدرت نسبی (RSI) را نزدیک به سطح خرید بیش از حد افزایش داده است، در حالی که نرخ تغییر (RoC) آخرین بار در 15 فوریه به سطوح رسیده است. با توجه به این پس زمینه، USD/JPY ممکن است پس از عقب نشینی به سمت خود حرکت کند. تجمع روز جمعه. اولین سطح حمایت USD/JPY 136.00 و پس از آن منطقه 135.50 خواهد بود. اگر USD/JPY از دومی عبور کند، پیش از به چالش کشیدن رقم 135.00، می تواند به سمت بالاترین روزانه 19 آوریل نزول کند، که حمایت را در 135.13 تغییر داده است.

تحلیل قیمت فارکس و USD/JPY

تحلیل قیمت USD/JPY نقش مهم فارکس را در بازار جهانی برجسته می کند. بازار فارکس به معامله گران امکان خرید و فروش ارزها از جمله USD/JPY را می دهد. افزایش قیمت USD/JPY را می توان به عوامل مختلفی نسبت داد، مانند انتشار داده های تورم ایالات متحده و لحن نامطلوب رئیس جدید بانک مرکزی ژاپن. معامله گران در بازار فارکس می توانند از شاخص های فنی مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) و نرخ تغییر (RoC) برای پیش بینی تغییرات قیمت در آینده و تصمیم گیری آگاهانه در معاملات استفاده کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}