GBP/USD تا 1.2420 در میان مقاومت و اصلاح دلار تصحیح می شود

GBP/USD تا 1.2420 در میان مقاومت و اصلاح دلار تصحیح می شود

GBPUSD در حال حاضر به سمت سطح فیبوناچی اصلاحی 38.2% نزدیک به 1.2420s تصحیح می شود، زیرا با مقاومت روبرو می شود در حالی که گرین بک برخی از افزایش ها را پس از بازگشت روز سه شنبه کاهش می دهد. سطح قیمت 1.2420s می تواند به عنوان منطقه مقاومت بالقوه قبل از ادامه روند نزولی احتمالی باشد.

رشد دلار آمریکا در میان احساسات بازار ریسک گریزان

در میان نگرانی ها در مورد درآمد بخش بانکی که منجر به افزایش دلار آمریکا شد، احساسات بازار به ریسک گریز تبدیل شد. شاخص DXY، که دلار آمریکا را در برابر سبدی از ارزها اندازه گیری می کند، از جریان های مرتبط با ریسک سود برد و به بالای 101.949 رسید.

سپرده های بانک جمهوری اول بخش بانکی را نگران کرده است

کاهش سپرده ها در First Republic Bank نگرانی ها را در مورد سلامت بخش بانکی افزایش داده است. علاوه بر این، UBS با آماده شدن برای تصاحب رقیب سقوط کرده Credit Suisse، کاهش 52 درصدی درآمد سه ماهه را گزارش کرد. گزارش ضعیف اعتماد مصرف‌کننده و کاهش داده‌های تولیدی فدرال رزرو نیز به سقوط سهام در وال استریت کمک کرد و از کیفیت امن دلار آمریکا حمایت کرد.

دفاع معاون BOE از سیاست های بانک در مورد تورم

تحلیلگران Brown Brothers Harriman گزارش دادند که معاون رئیس بانک انگلستان از سیاست‌های بانک دفاع کرد و اظهار داشت که برنامه QE BOE در طول همه‌گیری عامل شوک تورمی بالای فعلی نیست. وی خاطرنشان کرد که تورم بیش از حد به خوبی توسط شواهد تایید نمی شود و به نظر می رسد جهش های بسیار زیاد در قیمت های وارداتی، مانند انرژی، دلیل محتمل تر باشد.

BOE افزایش 25 bp دیگر را در ژوئن پیش بینی می کند

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند در ژوئن 25 بشکه در روز افزایش یابد، قیمتی در حدود 80 درصد. از 4.75 درصد در ابتدای هفته گذشته و بین 4.50-4.75 درصد در ابتدای هفته قبل از آن افزایش خواهد یافت.

GBP/USD و افزایش نرخ BOE بر بازار فارکس تأثیر می گذارد

GBP/USD یکی از پرمعامله ترین جفت ارزها در بازار فارکس است که نشان دهنده نرخ مبادله بین پوند استرلینگ و دلار آمریکا است. اصلاح فعلی به سمت سطح 1.2420 و مقاومتی که با آن مواجه است می تواند به طور بالقوه بر احساسات بازار و موقعیت معامله گران در بازار فارکس تأثیر بگذارد. علاوه بر این، افزایش دلار آمریکا به دلیل احساسات بازار ریسک گریز و افزایش نرخ پیش بینی شده BOE می تواند بر نرخ مبادله پوند/دلار آمریکا تأثیر بگذارد و باعث نوساناتی در بازار فارکس شود. معامله گران فارکس باید این تحولات را زیر نظر داشته باشند تا تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}