پیش بینی عقب نشینی قیمت ETH

پیش بینی عقب نشینی قیمت ETH

اتریوم در روز یکشنبه 0.69 درصد کاهش ارزش داشت که پیش‌بینی‌ها حاکی از عقب‌نشینی احتمالی قیمت به دلیل ورودی‌های سهام پایین‌تر و افزایش برداشت‌های اصلی است.

افشای ریسک برای معاملات مشتقه

مشتقات معاملاتی ریسک بالایی دارند و سرمایه گذاران فقط باید با پولی معامله کنند که توانایی از دست دادن آن را دارند. ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد، و باید قبل از انجام معامله، بیانیه افشای محصول دریافت شود

سیگنال های مختلط در سرمایه گذاری ورودی ها و نمایه برداشت

بر اساس CryptoQuant، جریان ورودی سهام از 41,344 ETH به 40,800 ETH در روز یکشنبه کاهش یافت، در حالی که ارزش کل سهام به افزایش ادامه داد. از سوی دیگر، نمایه برداشت یک شبه نزولی شد و پیش‌بینی‌ها حاکی از افزایش در برداشت‌های اصلی بود.

تست تمایل خریدار

اگرچه ارزش کل سهام همچنان در حال افزایش است، سرمایه گذاران باید حرکت را زیر نظر داشته باشند زیرا کاهش بیشتر در نرخ افزایش می تواند تمایل خریدار را آزمایش کند.

تاثیرات بر بازار پیش رو

روز پیش رو ممکن است تحت تأثیر آمار سهام ETH، واقعیات و پیش بینی های نمایه برداشت، Fed Fear و یک دولت ضد رمزنگاری ایالات متحده باشد. به‌روزرسانی‌های پرونده SEC v Ripple و اخبار مربوط به Binance و Coinbase نیز بر بازار تأثیر خواهند گذاشت.

تحلیل فنی و مفاهیم فارکس

تجزیه و تحلیل فنی عملکرد قیمت ETH یک سیگنال نزولی را نشان می دهد که ممکن است پیامدهایی برای بازار فارکس نیز داشته باشد زیرا ETH یکی از ارزهای دیجیتال اصلی است. معامله گران فارکس که جفت ارزهای دیجیتال معامله می کنند باید از آخرین تحولات بازار ارزهای دیجیتال مطلع باشند و موقعیت خود را از نزدیک زیر نظر داشته باشند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}