سپرده های سهام اتریوم از برداشت ها پیشی می گیرد

سپرده های سهام اتریوم از برداشت ها پیشی می گیرد

سپرده های سهام اتریوم از برداشت ها پیشی می گیرد، استیک اتریوم با افزایش سپرده‌ها روبه‌رو است، زیرا اکنون تعداد آنها از برداشت‌ها بیشتر شده است. این منجر به افزایش مقدار ETH سهام در زنجیره Beacon شده است. طبق داشبورد Nansen Shapella، سپرده های ETH از 17 آوریل بالاتر از برداشت بوده است. Token Unlocks گزارش داد که از زمان ارتقای Shapella در یک هفته پیش، 575000 ETH  سپرده شده است، که منجر به کاهش کل موجودی سهام تا حدود 500،000 ETH شده است. با این حال، ارقام بسته به پلتفرم تحلیلی مورد استفاده متفاوت است.

افزایش تعادل سهام اتریوم 

اگر روند فعلی سپرده گذاری در اتریوم ادامه یابد، مقدار کل ETH سهام افزایش خواهد یافت. با توجه به Nansen و Ultrasound.Money، موجودی در حال حاضر بین 18.4 و 18.7 میلیون ETH افزایش یافته است. Token Unlocks همچنین افزایش موجودی سهام را به میزان 26680 ETH در 24 ساعت گذشته گزارش کرده است. با این وجود، مقدار قابل توجهی از اتریوم هنوز در انتظار برداشته شدن است، به ویژه از سرویس‌های سهامداری Kraken که در اوایل سال جاری توسط رگولاتورهای ایالات متحده بسته شد.

سطوح بالای سهام اتریوم ممکن است صعودی نباشد

کارشناسان پیشنهاد می کنند که افزایش قابل توجهی در سهام اتریوم ممکن است برای این دارایی سودمند نباشد. سطوح پایین سهام ETH می تواند به طور بالقوه برای دارایی صعودی باشد. این به دلیل موارد استفاده گسترده اتریوم است. پیش‌بینی شده است که استیکینگ ETH ممکن است حتی با مشوق‌های استیکینگ مایع به سطوح بالای سایر بلاک‌چین‌های لایه 1 نرسد .

قیمت اتریوم ثابت می ماند

قیمت ETH در شش روز گذشته بالای 2000 دلار نگه داشته شده است. به دنبال ارتقاء Shapella 11 درصد افزایش یافته است و قیمت فعلی آن 2095 دلار است. با این حال، در سطوح قیمت فعلی خود با مقاومت قوی روبرو است. حرکت قیمت قابل توجهی برای سوق دادن آن به سطح بعدی مورد نیاز است. در همین حال، یک نوسان نزولی می تواند شاهد بازبینی حمایت کمی بیش از 1900 دلار باشد.

خدمات Kraken Staking بر برداشت اتریوم تأثیر گذاشت

رگولاتورهای ایالات متحده اوایل سال جاری خدمات سهامداری Kraken را بستند و در نتیجه بخش قابل توجهی از اتریوم در انتظار برداشته شدن بود. نانسن گزارش می دهد که 5.2٪ یا 979 میلیون ETH هنوز در انتظار برداشت است. این رویداد بر موجودی ETH سهام در زنجیره Beacon تأثیر گذاشته است.

در رابطه با فارکس، افزایش سپرده های سهام اتریوم می تواند به طور بالقوه بر ارزش اتریوم تأثیر بگذارد. سطوح بالای سهام ممکن است لزوماً صعودی نباشد، اما می تواند بر احساسات بازار نسبت به دارایی تأثیر بگذارد. علاوه بر این، رویدادهایی مانند بسته شدن خدمات سهامداری Kraken می تواند به طور بالقوه نوسانی در بازار ایجاد کند که معامله گران فارکس می توانند از آن بهره ببرند. معامله‌گران فارکس همچنین ممکن است سطوح حمایت و مقاومت قیمت‌های ETH را برای تصمیم‌گیری آگاهانه در معاملات نظارت کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}