آموزش رایگان تلفنی فارکس

آموزش تلفنی فارکس توسط فارکسر

 

 
 

دوره آموزش تلفنی فارکسر، در 1 مرحله و به صورت تلفنی انجام می شود.

شما مشتریان گرامی میتوانید در مرحله اول و قبل از افتتاح حساب از فایل‌های اموزشی کارگزاری فارکسر استفاده نمایید و بعد از اشنایی ابتدایی و افتتاح حساب میتوانید از اموزش تلفنی نیز بهره ببرید.

 

 

مدت زمان دوره آموزش تلفنی فارکسر بستگی به امادگی و اطلاعات اولیه فرد خواهان اموزش دارد.

تقاضا میشود فایل‌های آموزش در این لینک مطالعه شوند تا در زمان برقراری ارتباط تلفنی از حضور ذهن بیشتری برخوردار باشید تا بیشتر به اهم مطالب و نکات مبهم اشاره شود.

فایل‌های آموزش برای تمامی افراد در دسترس است اما دوره اموزش تلفنی فقط برای دارندگان حساب‌های معاملاتی در کارگزاری فارکسر می باشد.

آموزش تلفنی فارکس چیست ؟

آموزش تلفنی فارکس به معنای ارائه آموزش و آموزش‌های آنلاین از طریق تماس تلفنی است. در این نوع آموزش، مربی یا مدرس فارکس با دانش‌آموزان یا شرکت‌کنندگان از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار می کند و درس‌ها، مهارت و مفاهیم مورد نیاز را به آن‌ها آموزش می‌دهد.

این نوع آموزش معمولا برای آموزش مهارت‌های عملی و آموزش‌های کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در آموزش تلفنی فارکس، دانش‌آموزان می‌تونند از طریق تماس تلفنی با مربی یا مدرس خود در مورد مسائلی که برایشان مبهم است، پرسش کنند و پاسخ‌های لازم را دریافت کنند.

از مزایای آموزش فارکس تلفنی می‌توان به سادگی و قابلیت دسترسی آن اشاره کرد. همچنین، با توجه به اینکه در این آموزش نیازی به حضور در یک مکان خاص نیست،آن‌ها که در مناطق دور‌افتاده و یا دسترسی به دوره‌های حضوری ندارند، نیز می‌توانند به آسانی از آن استفاده کنند.

طی این دوره آموزشی، شیوه ای مطلق برای انجام معاملات ارائه نخواهد شد.

 

گام‌های آموزشی کارگزاری فارکسر

 

گام اول

آشنایی با بازار فارکس

 

 
 

گام دوم

آشنایی با ضریب اهرمی یا لوریج

 

 

 
 

گام سوم

نصب و راه اندازی فارکسر۵

 

 

 
 

گام چهارم

چه ارزهایی معامله شود؟

 

 

 
 

گام پنجم

آشنایی با ریسک ها و خطرات

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}