مونرو

قیمت ارز مونروارز دیجیتال مونرو(XMR)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
XMRUSD

 

 

درباره ی ارز دیجیتال مونرو

یک رمزارز خصوصی، امن و غیرقابل ردیابی.

تاریخچه ی مونرو

Monero (XMR) مونرو یک ارز دیجیتال اثبات کار است که در سال 2014 شروع به کار کرد. تمرکز مونرو بر حفظ حریم خصوصی، امنیت و غیرقابل ردیابی است. این به تراکنش های خصوصی و مقاوم در برابر سانسور متکی است و هدف مونرو ارائه "پرداخت های سریع و ارزان به و از هر نقطه جهان" است.

مونرو از طریق استفاده از رمزنگاری امضای حلقه و سایر ویژگی‌ها مانند آدرس‌های مخفی، Monero مونرو قصد دارد تراکنش‌ها را به صورت خصوصی و ناشناس انجام دهد ، از این رو برخی از مشکلات ارزهای دیجیتال بزرگ PoW مانند بیت‌کوین، مانند عدم قابلیت تعویض و ردیابی تراکنش‌ها را حل می‌کند.

مونرو همچنین بر روی مقاومت ASIC تمرکز دارد. از دسامبر 2019، RandomX جایگزین CryptoNote شده است، و نیاز به ارتقاء دوسالانه را بی ارزش کرده است.

Monero مونرو جامعه محور با بیش از 30 توسعه دهنده هسته فعال است که توسط توسعه دهندگان جامعه همراه با یک آزمایشگاه تحقیقاتی (به نام آزمایشگاه تحقیقاتی مونرو Monero) پشتیبانی می شود.

عوامل مؤثر بر ارز مونرو

مونرو در سایت خود یک نقشه راه مشخص نموده است و میزان پیشرفت برنامه ها را با زمان مشخص می کند. با بررسی برنامه های پیشین مونرو و کارهای انجام شده، می توان اعتماد داشت. برنامه هایی که در حال انجام می باشد، عبارتند از "طراحی مجدد سیستم بازار سرمایه گذاری"، ارائه راه حل های لایه دوم برای افزایش سرعت و تطبیق پذیری"، ادغام پروژه کوری یا اینترنت خفی".

آینده ی مونرو

مونرو به عنوان فورک بایت کوین، یک رمزارز امن، پیگیر گریز با حفظ حریم شخصی بالا، سرگروه دسته پرایوسی کوین هاست.

پروژه مونرو دو پارامتر کلیدی امنیت و حفظ حریم خصوصی را دنبال می کند. مونرو ناشناس و غیر قابل پیگیری است. این ویژگی برای کاربردهای تجاری بسیار حائز اهمیت است. البته این مخفی بودن ممکن است برای دولت ها و جوامع خطراتی را به همراه داشته باشد، منتهی قابل توجه کاربران زیادی قرار گرفته و آینده ی خوبی برای ارز مونرو پیش بینی شده است. مونرو در بین تمام پرایوسی کوین های موجود، بیشترین سهم بازار را داشته و در رتبه 13 قرار دارد. توسعه دهندگان مونرو هر اقدامی را برای محافظت از ارز مونرو در برابر مناقع محرب استخراج انجام خواهند داد.

جهت خرید مونرو، همین الان در کارگزاری فارکسر افتتاح حساب نمایید!

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}