Untitled Document

        VeChain (VET)

 

 

VeChain پروژه ای است که بلاک چین VeChainThor را مدیریت می کند که در ژوئن 2018 راه اندازی شد. این شبکه بر مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین تمرکز دارد و با سایر نیازهای سازمانی سازگار است. دارای مکانیزم اجماع اثبات اقتدار است که در آن Masternodes های اتوریتی که به هویت های قانونی گره خورده اند، اعتبارسنجی و بلوک ها را ایجاد می کنند. فرآیند تأیید بلوک در یک فرآیند سه فازی اتفاق می‌افتد، جایی که بیش از دو سوم گره‌ها باید برای تأیید یک بلوک جدید موافقت کنند.

VeChain دو توکن دارد: VeChain Token (VET) و VeThorToken (VTHO). VTHO در جوایز بلوک توزیع می شود، عرضه بی نهایت دارد و برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده می شود. اما VET عرضه ثابت 86 میلیاردی دارد. کاربران هنگام تعامل با قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی، توکن را برای انتقال ارزش روی بلاک چین نگه می دارند.

با نگه داشتن VET در کیف پول خود می توانید به طور خودکار VTHO کسب کنید. مبلغ صادر شده از طریق نظرسنجی های حاکمیتی که توسط سهامداران مختلف در شبکه شرکت می شود، تصمیم گیری می شود. قدرت رای دقیق یک کاربر به نقش آنها به عنوان Masternodes Authority، Economic X Nodes یا Economic Nodes بستگی دارد.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}