ارز دیجیتال وی چین

وی چین وی چین VeChain (VET)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
VETUSD

 

 

درباره ی ارز وی چین یا ارز وت

VeChain پروژه ای است که بلاک چین VeChainThor را مدیریت می کند که در ژوئن 2018 راه اندازی شد. این شبکه بر مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر بلاک چین تمرکز دارد و با سایر نیازهای سازمانی سازگار است. دارای مکانیزم اجماع اثبات اقتدار است که در آن Masternodes های اتوریتی که به هویت های قانونی گره خورده اند، اعتبارسنجی و بلوک ها را ایجاد می کنند. فرآیند تأیید بلوک در یک فرآیند سه فازی اتفاق می‌افتد، جایی که بیش از دو سوم گره‌ها باید برای تأیید یک بلوک جدید موافقت کنند. 

توکن وی چین 

VeChain وی چین دو توکن دارد: VeChain Token (VET) وی چین و VeThorToken (VTHO). VTHO در جوایز بلوک توزیع می شود، عرضه بی نهایت دارد و برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده می شود. اما VET وی چین عرضه ثابت 86 میلیاردی دارد. کاربران هنگام تعامل با قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی، توکن وی چین را برای انتقال ارزش روی بلاک چین نگه می دارند. 

با نگه داشتن VET وت چین یا وی چین در کیف پول خود می توانید به طور خودکار VTHO کسب کنید. مبلغ صادر شده از طریق نظرسنجی های حاکمیتی که توسط سهامداران مختلف در شبکه شرکت می شود، تصمیم گیری می شود. قدرت رای دقیق یک کاربر به نقش آنها به عنوان Masternodes Authority، Economic X Nodes یا Economic Nodes بستگی دارد.

تعداد وی چین

هدف اصلی وی چین این است که شفافیت بیشتری به کاربران نسبت به کسب و کارها ارائه دهد. ارز وی چین را نمی توان استخراج کرد و در بستر شبکه اتریوم فعالیت می کند. 

آینده ی وی چین

وی چین نقش مهمی در تضمین کیفیت محصولات در تمامی تولیدات دارد. از ویژگی هایی که پلتفرم وی چین دارا می باشد، فناوری است که در بستر این رمزارز مورد استفاده قرار می گیرد. این باعث امنیت، کارایی و سهولت ردیابی محصولات در یک زنجیره تامین مشخصی فراهم شود. همچنین کارمزد را از طریق اتوماسیون کاهش می دهد. وی چین در ماه آوریل 2021 به بالاترین قیمت خود رسیده است. وی چین در مقایسه با رمزارزهای دیگر به طور قابل توجهی افزایش قیمت داشته است. وی چین ارز رمز نگاری شده بی ثبات و پیچیده است و عوامل زیادی وجود دارد که می تواند در کاهش یا رشد قیمت داشته باشد. با توجه به روند وی چین، پیش بینی می رود که آینده خوبی در پیش رو داشته باشد. 

خرید، نگهداری و معامله، با افتتاح حساب واقعی در کارگزاری فارکسر!

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}