قیمت لحظه ای ترون

قیمت ارز ترونرمزارز ترون (TRX)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
TRXUSD

 

 

درباره ی شبکه ترون Tron

ترون Tron یک بلاک چین است که در سال 2017 توسط جاستین سان با مکانیزم اجماع اثبات سهام واگذار شد. بنیاد ترون، مستقر در سانفرانسیسکو و سنگاپور، از توسعه شبکه ترون مراقبت می کند. مورد اصلی استفاده از بلاک چین، پاداش دادن به سازندگان محتوا برای کارشان است، بدون اینکه واسطه‌ای دست از کار بکشد. 

می‌توانید از توکن اصلی شبکه ترون، Tronix (TRX) برای پاداش دادن به سازنده خاصی که محتوایش را مشاهده کرده‌اید، استفاده کنید. پروتکل ترون Tron دارای سه لایه مجزا است که عملیات آن را تامین می کند: یک لایه ذخیره سازی، یک لایه کاربردی و یک لایه هسته. در مکانیزم اجماع اثبات سهام ترون، 27 نماینده فوق العاده هر 6 ساعت برای پیشنهاد بلوک ها و اعتبارسنجی تراکنش ها انتخاب می شوند.

TRX ترون در اتریوم ساخته شد اما در سال 2018 با راه اندازی شبکه اصلی به پروتکل ترون منتقل شد.

تعداد توکن های ترون

ارز ترون TRX عرضه نامحدودی دارد و شما می توانید با شرکت در سیستم رای گیری شبکه ترون جوایزی کسب کنید. همچنین می‌توانید از ترون Tron برای ایجاد DApps و قراردادهای هوشمند و دسترسی به اکوسیستم پروژه‌های مالی غیرمتمرکز استفاده کنید. به ارز دیجیتال ترون، ترونیکس نیز گفته می شود. 

مزایای ترون

  • تراکنش های بسیار ارزان
  • تراکنش با حجم بالا
  • محبوبیت و پشتیبانی عظیم

از معایب ترون، عرضه عظیم آن می باشد.

آینده ی ترون

با اینکه انبوه زیادی از رمزارزها اخیرا ایجاد شده، در این میان ترون از جمله نمونه هایی است که با توجه به سخت افزارهایی که در اختیار دارد تبدیل به توکنی با قابلیت های فوق العاده جذاب در آینده شده است. ترون مانند سایر رمزارزها بر اساس میزان عرضه و تقاضا رشد می کند. میزان ترون عرضه شده است و ترون با تعداد کوین های بسیار بالا عرضه شده که دلیل اصلی کم بودن قیمت آن است. جاستین سان مدعی است که تا 2 سال آینده قیمت ترون به 2 دلار خواهد رسید. با قیمت فعلی بازار، رسیدن به این قیمت کمی دور از انتظار بوده و می تواند رشد خوبی برای ترون باشد. توجه داشته باشید که پیش بینی دقیق آینده ترون واقعا غیر ممکن است. با این حال، سیستم قوی، حمایت از طرف افرادی با سابقه و تیم پشتیبانی قدرتمند می توانند دلیل بر موفقیت ترون در آینده باشد. 

انجام معاملات ترون، نگهداری و مشاهد قیمت لحظه ای ترون با افتتاح حساب واقعی در کارگزاری فارکسر!

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}