اسموت لاو پوشن

آینده ارز اسموت لاو پوشنSmooth Love Potion اسموت لاو پوشن (SLP)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
SLPUSD

 

 

درباره اسموت لاو پوشن SLP

یک توکن ERC-20 که برای تولید محورهای جدید در Axie Infinity استفاده می شود که از سال 2018 توسعه یافته است. 

Smooth Love Potion (SLP) اسموت لاو پوشن یک توکن ERC-20 در پلتفرم Axie Infinity است که برای پرورش حیوانات خانگی دیجیتال جدید (Axies) استفاده می شود. 

Axie Infinity یک دنیای حیوانات خانگی دیجیتال الهام گرفته از پوکمون است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است که در آن هر کسی می تواند از طریق گیم پلی ماهر و کمک به اکوسیستم، جوایز رمزی کسب کند. بسیاری از بازیکنان در حین بازی می توانند درآمد کسب کنند. این جوایز ارزی به صورت ارز اسموت لاو پوشن پرداخت می شود که کاربران می توانند اسموت لاو پوشن را به عنوان یک رمز ارز در بازارهای مالی خرید و فروش نمایند. 

تبرها را می توان تا 7 بار پرورش داد . هر بار که یک Axie پرورش می یابد، مقدار فزاینده ای از SLP اسموت لاو پوشن مورد نیاز است.

SLP اسموت لاو پوشن را می توان با انجام بازی در حالت PvE Adventure و همچنین PvP Arena به دست آورد. توکن حداکثر عرضه ندارد. 

آینده ارز اسموت لاو پوشن

از آنجائیکه بازیکن ها می توانند روزانه تعداد محدودی اسموت لاو پوشن استفاده کنند، انتظار می رود که تقاضای ارز اسموت لاو پوشن افزایش پیدا کند. هر بازیکنی دوست دارد نسبت به رقیت خود جلو بزند. قیمت اسموت لاو پوشن با توجه به تقاضا و نیرو های عرضه متفاوت است. 

اسموت لاو پوشن و متاورس

Axie Infinity در متاورس بوده و اسموت لاو پوشن یک ارز بازی برای پرورش دادن حیوانات خانگی در متاورس است. وقتی بازیکنان در مبارزات خود پیروز می شوند و مرحله جدید می رسند، اسموت لاو پوشن را به عنوان پاداش دریافت می کنند و بازیکنان در مورد قیمت اسموت لاو پوشن با یکدیگر مذاکره می کنند. سپس در صرافی ها و کارگزاری ها معامله می کنند.

خرید و فروش ارز اسموت لاو پوشن

کاربران می توانند با افتتاح حساب واقعی در کارگزاری فارکسر و یا صرافی های داخلی ارز اسموت لاو پوشن را خریداری نموده و به فروش نیز برسانند. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}