ارز شیبا

شیباشیبا در کارگزاری فارکسر SHIBA INU(SHIB)

 

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
SHIBUSD

 

 

ارز دیجیتال شیبا اینو (شیب)

شیبا اینو (SHIB) یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که در سال 2020 توسط یک فرد ناشناس با نام مستعار ریوشی Ryoshi ایجاد شد. ارز شیبا از همان ابتدا با ورود خود دوج کوین را به چالش کشید. تصویر نمادی ارز دیجیتال شیبا همان سگ معروف دوج است. در ابتدا برای شوخی و میم در شبکه های اجتماعی وایرال شده منتهی از آنجائیکه بر بستر بلاک چین اتریوم بنا شده است، در دسته ی توکن ها قرار گرفت.

ارز شیبا 

توکن شیبا SHIB یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم است که به عنوان رقیب مستقیم Dogecoin دوج ایجاد شده است. ارز شیبا از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند و توسط هیچ دارایی پشتیبانی نمی شود. با این حال، می توان آن را از یک کاربر به کاربر دیگر منتقل کرد.

SHIB شیبا یکی از بسیاری از ارزهای دیجیتال با مضمون سگ است. با این حال، بر خلاف شیبا dogecoin،  SHIB در حال ایجاد یک اکوسیستم کامل در اطراف خود به نام ShibSwap است. در حال حاضر، ShibaSwap از دو توکن تشکیل شده است: LEASH و BONE.

LEASH در ابتدا یک توکن rebase بود، اما توسعه دهندگان اخیراً برای افزایش پتانسیل، rebase را حذف کردند. مجموع عرضه 107646 توکن دارد که مشوق‌ها و پاداش‌های مختلفی را در ShibaSwap ارائه می‌کند. 

BONE یک توکن حکومتی است که به #ShibArmy اجازه می‌دهد در مورد پیشنهادات آتی برای آخرین پروژه، Doggy DAO، رای دهد. BONE در کل 250000 عرضه دارد

ارتش #شیب متشکل از افراد با استعداد است که شیبا اینو با ایجاد محیطی که مشوق فعالیت و رشد است از آنها حمایت می کند. دستگاه جوجه کشی شیبا اینو برای کمک به دارندگان آن در یافتن ابزارهایی برای زنده کردن آثار هنری خود ایجاد شده است.

تفاوت شیبا با دوج کوین

  • شیبا بدلیل اینکه بلاکچین اختصاصی ندارد، کوین به شمار نمی آید و توکن است منتهی دوج کوین شبکه اختصاصی داشته و کوین بشمار می آید. 
  • تعداد توکن های شیب محدود و دوج نامحدود است.
  • شیبا جهت بررسی رفتار ارزی دیجیتال بدون پشتوانه مالی بود منتهی دوج از ابتدا برای سرگرمی ایجاد شد. 
معایب و مزایای شیبا

فاقد شبکه بلاکچین اختصاصی است. نام گذاری نامناسب شیبا باعث شده که با سرچ گوگل تصاویر سگهای ژاپنی ظاهر شود نه ارز شیبا. نوسانات زیاد این ارز برای سرمایه گذاران کوتاه مدت جذاب بوده و می توانند سودهای بزرگی به دست آورند. 

قیمت ارز شیبا

قیمت شیبا در یک دوره ای شاهد جهش بزرگ قیمتی داشته است. در ماه می 2021 در یک روز 254% رشد کرد. این رشد عجیب مدت زیادی دوام نداشت و در روزهای آتی ارز شیبا به شدت افت کرده است. چیزی که شیبا را به ارزی مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است، واگذاری نیمی از توکن های شیبا به بنیان گذار اتریوم بود که از تصاحب در صد زیادی از شیبا توسط تنها چند سرمایه گذار بزرگ جلوگیری کرد. همچنین ایجاد یک محیط برای همه سرمایه گذاران تا بتوانند به آسانی میلیون ها شیبا بخرند باعث افزایش درآمد آنان شد. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}