Untitled Document

       SHIBA INU (SHIB)

 

 

شیبا اینو (SHIB) یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که در سال 2020 توسط یک فرد ناشناس با نام مستعار ریوشی ایجاد شد.  

توکن SHIB یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم است که به عنوان رقیب مستقیم Dogecoin ایجاد شده است. این توکن از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند و توسط هیچ دارایی پشتیبانی نمی شود. با این حال، می توان آن را از یک کاربر به کاربر دیگر منتقل کرد.

SHIB یکی از بسیاری از ارزهای دیجیتال با مضمون سگ است. با این حال، بر خلاف dogecoin، SHIB در حال ایجاد یک اکوسیستم کامل در اطراف خود به نام ShibSwap است. در حال حاضر، ShibaSwap از دو توکن تشکیل شده است: LEASH و BONE.

LEASH در ابتدا یک توکن rebase بود، اما توسعه دهندگان اخیراً برای افزایش پتانسیل، rebase را حذف کردند. مجموع عرضه 107646 توکن دارد که مشوق‌ها و پاداش‌های مختلفی را در ShibaSwap ارائه می‌کند. 

BONE یک توکن حکومتی است که به #ShibArmy اجازه می‌دهد در مورد پیشنهادات آتی برای آخرین پروژه، Doggy DAO، رای دهد. BONE در کل 250000 عرضه دارد

ارتش #شیب متشکل از افراد با استعداد است که شیبا اینو با ایجاد محیطی که مشوق فعالیت و رشد است از آنها حمایت می کند. دستگاه جوجه کشی شیبا اینو برای کمک به دارندگان آن در یافتن ابزارهایی برای زنده کردن آثار هنری خود ایجاد شده است.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}