سند باکس

ارز سندسند باکس در کارگزاری فارکسر(SAND)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
SANDUSD

 

 

ارز دیجیتال سند باکس

سند باکس Sandbox یک دنیای مجازی است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است، جایی که بازیکنان می توانند تجربیات بازی خود را بسازند، مالکیت کنند و کسب درآمد کنند. برای اولین بار ایده ایجاد پیوند بازارهای دیجیتالی و صنعت گیمینگ در سال 2011 ایجاد شد. پلتفرم سندباکس حاصل همکاری آرتور مادرید و سباستین بروگت است که به عنوان یکی از پروژه های زیر مجموعه Pixowl به شمار می آید. 

ارز سند یا توکن سند SAND یک توکن ابزار ERC-20 است که برای انتقال ارزش و همچنین سهامداری و حاکمیت استفاده می شود. ارز سندباکس امنیت بالایی دارد و می توان به راحتی آن را معامله کرد. 

محصولات فعلی در پلتفرم The Sandbox سندباکس عبارتند از:

VoxEdit : نرم‌افزاری برای ایجاد دارایی‌های voxel، که سپس می‌توانند به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) تبدیل شوند و به بازار وارد شوند.

Marketplace : یک بازار غیرمتمرکز برای تجارت دارایی های درون بازی که در VoxEdit ایجاد شده است.

Game Maker : جعبه ابزار اسکریپت بصری که به هر کسی اجازه می‌دهد بازی‌های سه بعدی را به صورت رایگان بسازد.

متاورس سند باکس

سندباکس یک بازی با امکان کسب درآمد است. این بازی فناوری های حوزه بلاکچین را در یک فرا جهان سه بعدی یا همان متاورس با هم ترکیب کرده است. محبوبیت بازیهای متاورسی در اواخر بسیار شده است. مشهور بودن سندباکس در این حوزه باعث رشد ارز سند باکس گردیده است. بازی سندباکس را به عنوان یک نسخه دیفای از بازی ماینکرفت در دنیای بلاکچین در نظر می گیرند.

آینده ارز سند

ارز دیجیتال سند در شبکه اتریوم توسعه یافته و تمامی تراکنش ها و معاملات در بازی سندباکس از طریق ارز سند انجام می گیرد. برخلاف بازیهای دیگر که در دنیای متاورس برای کسب در آمد ساخته شده، جهان بازی سندباکس از پیش تعیین شده نیست. این رویکرد منعطف باعث شده که کاربران همه چیز را به سادگی با استفاده از ابزارهای رایگان به سبک دلخواه خود در بیاورند. تجربه ی بازی سندباکس بسیار شگفت انگیز بوده و برای کاربران درآمد خوبی دارد. همین امر باعث رشد قیمت لحظه ای سندباکس شده و آینده ی خوبی برای سندباکس پیش بینی می شود.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}