آسیس نتورک

ارز آسیس نتورک آسیس نتورک در کارگزاری فارکسرOasis (ROSE)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
ROSEUSD

 

 

شبکه Oasis یا همان آسیس نتورک

یک بلاک چین برای به اشتراک گذاری و کنترل داده های خصوصی و ایمن

آسیس نتورک یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز است که توسط Oasis Labs ساخته شده است که امکان اشتراک گذاری و کنترل امن و خصوصی داده ها را فراهم می کند.

توکن رز ROSE

 توکن رز ابزار بومی اکوسیستم آسیس است. برای اشتراک گذاری و تفویض اختیار در اجماع شبکه و همچنین پرداخت هزینه تراکنش های شبکه آسیس نتورک استفاده می شود .

زیرساخت بلاک چین دو جزء اصلی دارد:

لایه اجماع : یک الگوریتم اجماع اثبات سهام قابل مقیاس پذیر و ایمن که توسط مجموعه ای غیرمتمرکز از اعتباردهنده ها اجرا می شود.

لایه ParaTime : محیطی که میزبان زمان های اجرا موازی زیادی است ( ParaTimes )، که هر یک یک محیط محاسباتی تکراری با حالت مشترک را نشان می دهد.

Oasis Network با استفاده از Trusted Execution Environments (TEEs) قابلیت های زیر را فعال کرده است:

Query & Data Control : به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا دسترسی به داده‌های خود را نظارت و کنترل کنند. همچنین محدودیت‌های دقیقی برای تجزیه و تحلیل و جستارهای زبان پرس و جو ساختاریافته (SQL) ایجاد کنند.

همکاری داده ها : به کسب و کارها اجازه می دهد تا داده های حساس را با سایر سازمان ها به اشتراک بگذارند. در حالی که می توانند مجوزهای دسترسی و تجزیه و تحلیل داده ها را حفظ و تنظیم کنند.

حریم خصوصی کاربر به عنوان یک سرویس : به شرکت ها اجازه می دهد تا نحوه انتقال و استفاده از داده های کاربر را ارائه دهند.

Parcel SDK : به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به شبکه Oasis دسترسی داشته باشند تا ابزارها و برنامه های کاربردی را به راحتی بسازند.

این پروژه بیش از 45.00 میلیون دلار از طریق فروش توکن خصوصی با آخرین قیمت فروش توکن 0.03 USD / ROSE به دست آورده است.

خرید آسیس نتورک و فروش آسیس نتورک

ارز آسیس نتورک یا رز Rose را می توان در صرافی یونی سواپ، صرافی های داخلی دیگر و کارگزاری فارکسر خرید، فروش و سرمایه گذاری کرد.

آینده ارز آسیس نتورک Rose

قیمت ارز آسیس نتورک پیش بینی می رود که در سالهای آینده نیز روند صعودی داشته باشد. آسیس نتورک از آنجائیکه یکی از رمز ارزهای آینده داری است و از سوی جامعه کریپتو مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. پیش بینی می رود که آینده ی خوب و رشد خوبی در پیش دارد. بنابراین، ارز آسیس نتورک را می توان یک سرمایه گذاری سودآور بلند مدت در نظر گرفت. با همه ی این توضیحات، توصیه می گردد قبل از هر نوع سرمایه گذاری ضروری است که تحقیقات لازم را انجام دهید و از ریسکهای سرمایه گذاری مطلع شوید.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}