شبکه Oasis (ROSE)
 

 

یک بلاک چین برای به اشتراک گذاری و کنترل داده های خصوصی و ایمن

شبکه Oasis یک شبکه بلاک چین غیرمتمرکز است که توسط Oasis Labs ساخته شده است که امکان اشتراک گذاری و کنترل امن و خصوصی داده ها را فراهم می کند.

توکن ROSE توکن ابزار بومی اکوسیستم Oasis است و برای اشتراک گذاری و تفویض اختیار در اجماع شبکه و همچنین پرداخت هزینه تراکنش های شبکه استفاده می شود .

زیرساخت بلاک چین دو جزء اصلی دارد:

لایه اجماع : یک الگوریتم اجماع اثبات سهام قابل مقیاس پذیر و ایمن که توسط مجموعه ای غیرمتمرکز از اعتباردهنده ها اجرا می شود.

لایه ParaTime : محیطی که میزبان زمان های اجرا موازی زیادی است ( ParaTimes )، که هر یک یک محیط محاسباتی تکراری با حالت مشترک را نشان می دهد.

Oasis Network با استفاده از Trusted Execution Environments (TEEs) قابلیت های زیر را فعال کرده است:

Query & Data Control : به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا دسترسی به داده‌های خود را نظارت و کنترل کنند و محدودیت‌های دقیقی برای تجزیه و تحلیل و جستارهای زبان پرس و جو ساختاریافته (SQL) ایجاد کنند.

همکاری داده ها : به کسب و کارها اجازه می دهد تا داده های حساس را با سایر سازمان ها به اشتراک بگذارند در حالی که می توانند مجوزهای دسترسی و تجزیه و تحلیل داده ها را حفظ و تنظیم کنند.

حریم خصوصی کاربر به عنوان یک سرویس : به شرکت ها اجازه می دهد تا نحوه انتقال و استفاده از داده های کاربر را ارائه دهند.

Parcel SDK : به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به شبکه Oasis دسترسی داشته باشند تا ابزارها و برنامه های کاربردی را به راحتی بسازند.

این پروژه بیش از 45.00 میلیون دلار از طریق فروش توکن خصوصی با آخرین قیمت فروش توکن 0.03 USD / ROSE به دست آورده است.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}