قیمت ارز دیجیتال نئو

نئوارز نئو(NEO)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
NEOUSD

 

 

 

درباره ی نئو و شبکه نئو 

شبکه ای باز برای اقتصاد هوشمند

Neo نئو یک پلت فرم منبع باز و جامعه محور است. هدف این پروژه استفاده از "مزایای ذاتی فناوری بلاک چین برای تحقق دنیای دیجیتال بهینه آینده" است.

Neo نئو در سال 2016 راه اندازی شد (قبلاً "Antshares") و بر یک مدل منحصر به فرد دو توکن با توکن های نئو NEO و GAS متکی است. در حالی که NEO نئو یک رمزارز اختصاصی شبکه است، توکن‌های GAS برای انجام تراکنش‌ها در بلاکچین نئو استفاده می‌شوند و با نگه داشتن نئو NEO در کیف پول‌ها توزیع می‌شوند .

فناوری Neo توسط dBFT2.0 (الگوریتم اجماع) پشتیبانی می‌شود و شامل استفاده از NeoVM (یک ماشین مجازی سبک، چند پلتفرمی و مقیاس‌پذیر) با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند است. سایر ویژگی های بلاک چین شامل عناصری مانند NeoID (یک پروتکل هویت غیرمتمرکز) و NeoFS (راه حل ذخیره سازی اشیاء توزیع شده برای برنامه های داده روی زنجیره) است.

Neo3 نئو 3 راه‌اندازی و با ارائه توان عملیاتی بالاتر ، ثبات و امنیت افزایش یافته، سیستم قرارداد هوشمند بهینه‌سازی شده، و زیرساخت‌های پر از ویژگی‌ها برای تقویت پذیرش توسعه‌دهندگان و پشتیبانی سازمانی است.

نماد ارز دیجیتال نئو چیست؟

نئو یک پلتفرم و شبکه ی بزرگی است که نماد آن نئو NEO است و جزئی از این شبکه است. 

قصد نئو 

نئو قصد ایجاد یک اقتصاد هوشمند جهانی را دارد که همه مسائل اقتصادی روزمره را پوشش می دهد. سه جزء اصلی این اقتصاد هوشمند:

  • قراردادهای هوشمند
  • دارایی های دیجیتالی
  • هویت دیجیتال

تعداد کل توکن نئو NEO و توکن گس GAS

تعداد تمام توکن های نئو و گس هر کدام فقط صد میلیون واحد است. نصف تعداد نئو از طریق پیش فروش های اولیه فرخته شد و نصف آن به مرور زمان در شبکه توزیع خواهند شد. حداقل میزان توکن نئو واحد یک است. 

تراکنش ها نئو و کارمزدها

در بلاکچین نئو در هر ثانیه هزار تراکنش انجام می شود. در مقایسه با تراکنش های اتریوم که فقط 14 تراکنش در ثانیه است، سرعت تراکنش نئو خیلی بالاتر است. هزینه های بلاکچین نئو با توکن گس GAS پرداخت می شود. شبکه نئو مبتنی بر اثبات سهام است و دارندگان نئو که در کیف پول های معتبر نئو، نئو نگهداری می کنند، نسبت به دارایی شان هر روز مقداری توکن گس دریافت می کنند. در نتیجه نیازی به پرداخت کارمزد نیست و کارمزد ناچیزی به طور خودکار از گس تعلق گرفته به نئو، کسر می گردد. 

برای مشاهده ی قیمت نئو، و انجام معاملات نئو به نرم افزار معاملاتی کارگزاری فارکسر مراجعه نمایید. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}