قیمت ماتیک ارز دیجیتال

ماتیکماتیک چند ضلعی (MATIC)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
MATICUSD

 

 

 

درباره ارز ماتیک چندضلعی 

ماتیک Polygon (MATIC) پالیگان که قبلاً به عنوان شبکه متیک MATIC شناخته می شد. یک راه حل در مقیاس لایه 2 قابلیت همکاری برای بلاک چین های سازگار با اتریوم است. ارز دیجیتال بومی ماتیک (چندضلعی) Polygon،  MATIC، برای مدیریت، سهام و هزینه های گاز استفاده می شود. 

 پالیگان Polygon برای رفع محدودیت‌های اتریوم از جمله توان عملیاتی، سرعت تراکنش و عدم حاکمیت جامعه توسعه داده شده است. با طراحی، Polygon پلتفرمی است که برای راه‌اندازی زنجیره‌های بلاک‌چین ساخته شده است. کاربران می توانند با استفاده از شبکه ماتیک، معاملات مبتنی بر اتریوم را در زمان کوتاهتری انجام دهند.

Polygon با استفاده از نقاط بازرسی Proof-of-Stake که بر روی زنجیره اصلی اتریوم و پلاسمای بیشتر قابل دوام آن، گونه‌ای از شبکه پلاسما، ساخته شده‌اند، به این مهم دست می‌یابد. ارز ماتیک قابلیت استیکینگ هم داشته و از این طریق کاربران می توانند در افزایش امنیت شبکه سهیم باشند.

تمایز پالیگان (شبکه ماتیک)

تمرکز پروژه پالیگان (شبکه ماتیک) بر روی کاهش پیچیدگی مقیاس پذیری و معاملات فوری بلاکچین است. 

ویژگی های ارز ماتیک و پلتفرم آن پالیگان

  • مقیاس پذیری: از پلتفرم ماتیک می توان برای حل مشکلات مقیاس پذیری استفاده کرد. 
  • قدرت عملیاتی بالا: پلتفرم ماتیک می تواند با استفاده از ساختار زنجیره جانبی خود 65000 تراکنش را در ثانیه پردازش کند.
  • امنیت: استفاده از الگوریتم اثبات سهام سبب شده است تا امنیت این پلتفرم بالا رود.
  • قابلیت همکاری: پالی گان در حال حاضر بر روی قابلیت همکاری دارایی های دیجیتال بین زنجیره های پلاسمایی مختلف و بلاکچین در حال کار است. پلتفرم ماتیک قصد دارد ارزهای مبتنی بر شبکه اتریوم و NFT های مبتنی بر ERC-721 را در برگیرد. 
آینده ی ماتیک

ماتیک در ماه فوریه 2021 افزایش قیمت حدود 33 برابر قیمت قبل خود را داشته است. این افزایش بدلیل اینکه ماتیک در حل مشکلاتی که اتریوم با آنها روبرو بود دست داشته است اتفاق افتاد. استفاده از ماتیک در صنعت بازی، توکن های غیر متمرکز و دیفای در این موضوع تاثیر گذار بوده است. پیش بینی قیمت ارز ماتیک در سال 2028 نرخ 9.5 دلار توسط کارشناسان بوده است. 

از اهداف آینده ی پلتفرم ماتیک، افزایش سطح کاربر پسند بودن است. همچنین قصد دارد بستری برای توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز و افزایش مقیاس پذیری را ارائه دهد. 

افتتاح حساب و انجام معاملات ماتیک در کارگزاری فارکسر!

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}