مانا

دیسنترالندمانا دسنترالند در کارگزاری فارکسر(MANA)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
MANAUSD

 

 

ارز دیجیتال مانا دیسنترالند

دسنترالند یک پلتفرم نرم افزار واقعیت مجازی که توسط اتریوم پشتیبانی می شود.

Decentraland دیسنترالند یک پلتفرم واقعیت مجازی است که توسط بلاک چین اتریوم طراحی شده است. کاربران می توانند محتوا و برنامه ها را ایجاد کنند، تجربه کنند و کسب درآمد کنند. یکی از ویژگی های اصلی این پلتفرم، امکان خرید زمین در واقعیت مجازی و ساخت و ساز بر روی آن است.

زمین در Decentraland دیسنترالند به طور دائم در مالکیت جامعه است و به آنها کنترل کامل بر آثار خود می دهد. کاربران مدعی مالکیت زمین مجازی در دفتر کل بسته های مبتنی بر بلاک چین هستند .

مالکان زمین کنترل می کنند که چه محتوایی در قسمت زمین آنها منتشر می شود، که با مجموعه ای از مختصات دکارتی (x,y) مشخص می شود. محتوا می تواند از صحنه های سه بعدی ثابت تا سیستم های تعاملی مانند بازی ها باشد.

توکن MANA مانا یا همان ارز دیجیتال مانا می تواند برای خرید زمین مجازی و همچنین سایر کالاها و خدمات استفاده شود. مانا ارز رمز نگاری شده ای است که خرید LAND و همچنین کالا و خدمات محازی مورد استفاده در دیسنترالند را آسان می کند. مالکان می توانند برای معاملات از بازار استفاده کنند. 

چه عملیاتی در دیسنترالند می توان انجام داد؟

  • خرید ملک
  • ایجاد مشاغل
  • انجام بازی های درون دنیای متاورس
  • معاشرت و گفتگو با سایر بازیکنان و کاربران
  • طراحی چشم انداز خود
  • خرید سایر موارد درون دنیای دیجیتال متاورس

مانا کوین یا ارز مانا چیست؟

ارز رمزنگاری شده در دنیای واقعیت مجازی دسنترالند، ارز مانا MANA نام دارد. مانا برای خرید، فروش و تجارت در سیستم عامل دیسنترالند استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از مانا، املاک و مستغلات دسنترالند را خریداری کنید و یا بفروشید. 

مانا و متاورس

مانا یکی از بهترین رمز ارزهای تعریف شده در حوزه متاورس و در پلتفرم NFT ها است. همین دو ویژگی کافی است که مانا را به بهترین تبدیل نماید. در ماههای اخیر در بازار دیجیتال برای توسعه بخش گیمینگ و NFT ها ارزهای زیادی به وجود آمده است. جذابیت سرمایه گذاری زیادی بر روی NFT ها و پروژه های متاورس دیگر، باعث رشد ارز مانا شده است. 

عوامل مؤثر بر قیمت ارز مانا

اصلی ترین عامل مؤثر بر قیمت مانا، آینده ی پروژه متاورس است. مانا دسنترالند یک از بهترین پلتفرمهای توسعه یافته بر روی متاورس است. با افزایش رونق متاورس، افزایش ارزش مانا را شاهد خواهیم بود. همچنین از کاربردهای دیگر مانا، خرید و فروش NFT هاست که افزایش خرید و فروش آن، باعث افزایش قیمت ارز مانا خواهد شد. خرید و فروش زمین در دیسنترالند نیز روی قیمت مانا تأثیرگذار است. یکی از مزیت های پروژه ها در حوزه متاورس امکان حضور کسب و کارهای مختلف در آن و جذب سرمایه است، که این امر نیز بر قیمت مانا بی تاثیر نیست.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}