GALA

 

Gala یک پلتفرم بازی و NFT است که هدف آن ساخت اکوسیستمی از بازی های بلاک چین است که هم بر روی اتریوم و هم بر روی BSC کار می کند. این پلتفرم ویژگی های مختلفی از جمله پلتفرم بازی های NFT (Gala Games) و بازار NFT (Gala Store) را ارائه می دهد. کاربران می توانند بازی کنند، NFT ها را معامله کنند، در حاکمیت شبکه و اجماع مشارکت کنند.

GALA توکن ابزار بومی پلتفرم است و در توابع زیر استفاده می شود:

ارز درون بازی: کاربران می توانند آیتم های درون بازی و NFT ها را در فروشگاه رسمی گالا خریداری کنند و همچنین می توانند با انجام بازی در پلتفرم گالا به دست بیاورند.

مشوق‌های گره: در ازای اجرای گره‌ها در شبکه گالا، توکن‌های GALA به اپراتورهای گره گالا پاداش داده می‌شوند.

GALA از اجزای اصلی زیر تشکیل شده است که با هم کار می کنند:

فروشگاه گالا: کاربران می‌توانند از توکن‌های GALA به عنوان ارز درون بازی برای خرید آیتم‌ها و NFT استفاده کنند که می‌توان از آن‌ها برای بازی در بازی‌های پلتفرم Gala استفاده کرد.

Gala Games: بستری برای کاربران برای دسترسی آسان به عناوین بازی Gala و مشاهده خط لوله توسعه. Town Star یک بازی شبیه سازی کشاورزی اولین بازی منتشر شده توسط Gala است.

سیستم گره اثبات سه گانه: Gala از مکانیزم اجماع ترکیبی استفاده می کند که شامل اثبات کار (PoW)، اثبات سهام (PoS) و اثبات ذخیره سازی است. این شبکه توسط سه نوع گره متمایز پشتیبانی می‌شود که عبارتند از: گره‌های Founder، Paid Node و Free Node.

حاکمیت: رای گیری اجماع شبکه Gala فقط برای اپراتورهای گره موسس در دسترس است. اکثر پیشنهادات مربوط به بازی هایی است که باید به پلتفرم Gala Games اضافه شود، اما انواع دیگری نیز وجود دارد

در 13 سپتامبر 2021، حداکثر عرضه توکن گالا 50,000,000,000 است. مجموع عرضه 35,240,112,493 و عرضه در گردش فعلی 6,980,000,000 ( ~19.81٪ از کل عرضه توکن) است.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}