گالا

قیمت زنده گالاگالا در کارگزاری فارکسر GALA

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
GALAUSD

 

 

درباره ی رمز ارز گالا Gala

گالا Gala یک پلتفرم بازی و NFT است که هدف آن ساخت اکوسیستمی از بازی های بلاک چین است که هم بر روی اتریوم و هم بر روی BSC کار می کند. این پلتفرم ویژگی های مختلفی از جمله پلتفرم بازی های NFT (Gala Games) و بازار NFT (Gala Store) را ارائه می دهد. کاربران می توانند بازی کنند، NFT ها را معامله کنند، در حاکمیت شبکه و اجماع مشارکت کنند.

گالا GALA توکن ابزار بومی پلتفرم است و در توابع زیر استفاده می شود:

ارز درون بازی: کاربران می توانند آیتم های درون بازی و NFT ها را در فروشگاه رسمی گالا خریداری کنند و همچنین می توانند با انجام بازی در پلتفرم گالا به دست بیاورند.

مشوق‌های گره: در ازای اجرای گره‌ها در شبکه گالا، توکن‌های GALA به اپراتورهای گره گالا پاداش داده می‌شوند.

ارز گالا GALA از اجزای اصلی زیر تشکیل شده است که با هم کار می کنند:

فروشگاه گالا: کاربران می‌توانند از توکن‌های GALA به عنوان ارز درون بازی برای خرید آیتم‌ها و NFT استفاده کنند که می‌توان از آن‌ها برای بازی در بازی‌های پلتفرم گالا استفاده کرد.

Gala Games: بستری برای کاربران برای دسترسی آسان به عناوین بازی گالا و مشاهده خط لوله توسعه. Town Star یک بازی شبیه سازی کشاورزی اولین بازی منتشر شده توسط گالا است.

سیستم گره اثبات سه گانه: رمز ارز گالا از مکانیزم اجماع ترکیبی استفاده می کند که شامل اثبات کار (PoW)، اثبات سهام (PoS) و اثبات ذخیره سازی است. این شبکه توسط سه نوع گره متمایز پشتیبانی می‌شود که عبارتند از: گره‌های Founder، Paid Node و Free Node.

حاکمیت: رای گیری اجماع شبکه گالا فقط برای اپراتورهای گره موسس در دسترس است. اکثر پیشنهادات مربوط به بازی هایی است که باید به پلتفرم Gala Games اضافه شود، اما انواع دیگری نیز وجود دارد

در 13 سپتامبر 2021، حداکثر عرضه توکن گالا 50,000,000,000 است. مجموع عرضه 35,240,112,493 و عرضه در گردش فعلی 6,980,000,000 ( ~19.81٪ از کل عرضه توکن) است.

متاورس و گالا

دنیای متاورس، نامی تازه برای دنیای ارزهای دیجیتال است. ارز گالا از بازی های گالاگیمز حمایت می کند، و کاربران در حوزه ی کریپتوکارنسی می توانند توکن گالا را با انجام بازی های گالا گیمز بدست آورند. این امر تاثیر زیادی بر قیمت لحظه ای گالا و قیمت زنده گالا دارد و این موضوع در رشد قیمت گالا تاثیر زیادی داشته است. 

لازم بذکر است که بر خلاف سایر پلتفرم ها، گالا گیمز تنها یک بازی نبوده بلکه یک مجموعه از بازیهای بلاک چینی هستند. تاون استار نیز یک بازی دیگر است که فقط بر روی گالا قابل اجراست ولی مزیت این بازی بر روی مرورگر اینترنتی است. 

با توجه به معروف شدن متاورس، ارزهای دیجیتال زیادی در مارکت کریپتوکارنسی سودهای چندانی را برای سرمایه گذاران خود به ارمغان آورند که ارز گالا یکی از آنهاست. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}