فانتوم

قیمت ارز فانتومفانتوم در کارگزاری فارکسر(FTM)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
FTMUSD

 

 
 

درباره ارز دیجیتال فانتوم 

فانتوم Fantom یک پروژه بلاک چین مقیاس پذیر است که در بین کاربران مالی غیرمتمرکز (DeFi)، برنامه های کاربردی سازمانی و توسعه دهندگان EVM محبوبیت دارد. شبکه اصلی فانتوم Fantom، فانتوم اوپرا Fantom Opera، منبع باز و کاملاً بدون مجوز است و از مکانیزم اجماع ناهمزمان بیزانسی تحمل خطا (aBFT) به نام Lachesis استفاده می کند. این بدان معناست که گره های شبکه فانتوم به طور مستقل و بدون نیاز به تبادل بلوک های نهایی به اجماع می رسند. برای کاربران، تراکنش‌های فانتوم معمولاً در عرض چند ثانیه تأیید و نهایی می‌شوند. فانتوم یک پلتفرم غیر متمرکز و ایمن برای قراردادهای هوشمند است. 

توکن ارز فانتوم

توکن بومی شبکه، رمز ارز فانتوم FTM، دارای سه مورد استفاده اصلی است:

1. برای پرداخت هزینه های شبکه در Fantom Opera فانتوم اپرا هنگام انجام تراکنش ها یا تعامل با قراردادهای هوشمند.

2. شرط بندی کردن و اعتباربخش شدن. گره‌های سریع‌تر که می‌توانند تراکنش‌ها را سریع‌تر تأیید کنند، پاداش بیشتری دریافت خواهند کرد.

3. برای استفاده در مکانیسم حاکمیت بلاک چین، از جمله رای دادن به پیشنهادات.

ارز دیجیتال فانتوم Fantom به دلیل کارمزد تراکنش بسیار کم و سرعت بالای آن به محبوبیت دست یافته است. این امر فانتوم را برای استفاده از DApp مناسب تر از بلاک چین های کندتر و گران تر می کند. برای مثال، کشاورزی محصول می‌تواند بازدهی بالاتری را در فانتوم Fantom ایجاد کند، زیرا بازدهی می‌تواند سریع‌تر با هزینه‌های ارزان‌تر ترکیب شود. شبکه فانتوم بلاک چین همچنین با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است، به این معنی که توسعه دهندگان می توانند به راحتی قراردادها و پروژه های هوشمند خود را از اتریوم به فانتوم اپرا Fantom Opera منتقل کنند.

توکن های فانتوم عرضه شده 

حداکثر عرضه ارز فانتوم حدود 3،175 میلیارد واحد می باشد، که 80% از فانتوم عرضه شده و مابقی آن برای پاداش استیکینگ اختصاص داده شده است. 

آینده رمز ارز فانتوم

هدف اصلی فانتوم ساخت آینده ای بهتر و کاآمدتر برای بهبود کیفیت زندگی مردم از طریق آخرین پیشرفت های دنیای فناوری است. فانتوم با پروژه هایی که در پیش دارد، بخشی از انقلاب دیجیتال محسوب می شود. پیش بینی شده است که قیمت ارز فانتوم رشد زیادی خواهد داشت. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}