Untitled Document

            EOS

 

 

EOS یک اکوسیستم غیرمتمرکز با بلاک چین اثبات سهام و ارز دیجیتال بومی EOS است. این پروژه در سال 2018 با یک ICO موفق راه اندازی شد که بیش از 4.1 میلیارد دلار جمع آوری کرد. EOS مقیاس پذیری، تجربه کاربری و قابلیت های توسعه را مانند بسیاری دیگر از بلاک چین های نسل سوم بهبود می بخشد. این سه جنبه آن را به خوبی برای نیازهای سازمانی مناسب می کند.

EOS از دو بخش تشکیل شده است: توکن های EOS و EOSIO، بلاک چین شبکه اصلی پروژه. توکن‌های EOS برای دسترسی به CPU، RAM و پهنای باند شبکه در شبکه استفاده می‌شوند. این توکن دارای عرضه نامحدود با نرخ تورم 1٪ است که برای پاداش تولید بلوک های جدید استفاده می شود. توسعه‌دهندگان توکن‌های EOS را برای ایجاد و اجرای DApp‌ها نگه می‌دارند و غیر توسعه‌دهندگان می‌توانند پهنای باند خود را در ازای پرداختی با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

مکانیسم اجماع EOS به سازندگان بلاک اجازه می دهد تا هزینه ای سفارشی برای پردازش تراکنش ها تعیین کنند. سپس توکن‌های EOS که به عنوان پاداش دریافت می‌کنند بر اساس میانگین هزینه‌هایی است که همه سازندگان بلاک دریافت می‌کنند. با این حال، مکانیسمی برای جلوگیری از افزایش تورم سالانه 5 درصدی این پاداش ها وجود دارد و دارندگان توکن حتی می توانند تولیدکنندگانی را که خواهان پاداش بسیار زیادی هستند، مسدود کنند.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}