قیمت لحظه ای ایاس

ایاس ایاس در کارگزاری فارکسرEOS

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
EOSUSD

 

 

نماد ایاس ارز دیجیتال EOS

ایاس EOS یک اکوسیستم غیرمتمرکز با بلاک چین اثبات سهام و ارز دیجیتال ایاس EOS است. نماد ایاس یک قطعه الماس است یا فقط شبیه آن است یا اینکه مجموعه ای از الماس های بدتراش است، همیشه یک معما بوده است.

درباره ی رمزارز ایاس 

 این پروژه در سال 2018 با یک ICO موفق راه اندازی شد که بیش از 4.1 میلیارد دلار جمع آوری کرد. ایاس EOS مقیاس پذیری، تجربه کاربری و قابلیت های توسعه را مانند بسیاری دیگر از بلاک چین های نسل سوم بهبود می بخشد. این سه جنبه آن را به خوبی برای نیازهای سازمانی مناسب می کند.

ایاس EOS از دو بخش تشکیل شده است: توکن های ایاس EOS و EOSIO، بلاک چین شبکه اصلی پروژه ایاس. توکن‌های ایاس EOS برای دسترسی به CPU، RAM و پهنای باند شبکه در شبکه ایاس استفاده می‌شوند. این توکن دارای عرضه نامحدود با نرخ تورم 1٪ است که برای پاداش تولید بلوک های جدید استفاده می شود. توسعه‌دهندگان ارز EOS را برای ایجاد و اجرای DApp‌ها نگه می‌دارند و غیر توسعه‌دهندگان می‌توانند پهنای باند خود را در ازای پرداختی با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

مکانیسم اجماع ایاس EOS به سازندگان بلاک اجازه می دهد تا هزینه ای سفارشی برای پردازش تراکنش ها تعیین کنند. سپس توکن‌های ایاس EOS که به عنوان پاداش دریافت می‌کنند بر اساس میانگین هزینه‌هایی است که همه سازندگان بلاک دریافت می‌کنند. با این حال، مکانیسمی برای جلوگیری از افزایش تورم سالانه 5 درصدی این پاداش ها وجود دارد و دارندگان توکن ایاس حتی می توانند تولیدکنندگانی را که خواهان پاداش بسیار زیادی هستند، مسدود کنند.

پیش بینی آینده ایاس

ارز ایاس مبتنی بر بلاک چین است که با وعده امکان انجام تراکنش های بدون کارمزد و خیلی سریع وارد بازار شد. البته به عقیده ی بسیاری از معامله گران نتوانسته است به همه ی وعده های خود عمل کند، ولی پیش بینی می شود که آینده ی خوبی در پیش دارد. با وجود همه ویژگی های مثبت ایاس، ایاس هنوز با پذیرش گسترده از سوی کاربران فاصله زیادی دارد. دلیل ارزشمندی ایاس ابزای پرداخت با سرعت بالا و کارمزد صفر بودنش است. این شبکه می تواند یک محرک اقتصادی قوی را برای کارکرد صحیح شبکه ایفا کند. 

نرخ تورم ایاس 

نرخ تورم ایاس از 1 درصد تا 5 در صد متغیر است و تعیین آن برعهده نمایندگان شبکه است. افزایش قیمت کوین ایاس به افزایش کارایی و سرعت شبکه آن ربط دارد.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}