پولکادات

ارز پولکاداتارز پولکادات در کارگزاری فارکسر Polkadot (DOT)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
DOTUSD

 

 

ارز دیجیتال پولکادات

پولکادات Polkadot یک بلاک چین است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پاراچین های قابل همکاری سفارشی ایجاد کنند. در ساختار پولکادات ارز دیجیتال سه اصطلاح ریلی چین Relay chain، پاراچین Parachain و بریج چین Bridge Chain وجود دارد. این پروژه در سال 2006 توسط گاوین وود، مدیر ارشد فناوری و بنیانگذار سابق اتریوم راه اندازی شد. هر Parachain به زنجیره رله اصلی متصل می شود و به آنها اجازه می دهد تا با هم ارتباط برقرار کنند و امنیت شبکه اصلی پولکادات را به اشتراک بگذارند. یک پاراچین می تواند مکانیسم اجماع اثبات سهام، توسعه برنامه غیرمتمرکز و توکن های اصلاح شده خود را داشته باشد. فضا برای Parachains محدود است و به طور منظم برای ارز پولکادات DOT به حراج گذاشته می شود. 

پولکادات بدلیل قابلیت همکاری گشترده از طریق مجموعه ای از بلاکچین های متعدد و استفاده از مکانیزم اثبات سهام برای به حداکثر رساندن امنیت زنجیره ای، منحصر به فرد می باشد.

ارز پولکادات ارز دات

توکن بومی پولکادات DOT است که هدف حاکمیت، عملیات و پرداخت در شبکه پولکادات را دارد. برای سه مورد استفاده اصلی دارد: 

1. دارندگان می توانند در مورد تغییرات آینده پروژه از طریق مکانیسم حاکمیتی پولکادات Polkadot رأی دهند.

2. کاربران می توانند هزینه تراکنش های شبکه پولکاردات را روی زنجیره رله و برخی از پاراچین ها پرداخت کنند.

3. توکن ارز دیجیتال پولکادات برای اعتبارسنجی تراکنش ها شرط بندی می شود. DOT پولکادات عرضه نامحدودی دارد و آن را به یک توکن تورمی تبدیل می‌کند و شبکه پولکادات بدون توجه به سهام، به اعتبارسنجی‌کنندگان پاداش پرداخت می‌کند. 

سازندگان پولکادات Polkadot استدلال می کنند که توکن آنها برای حدس و گمان طراحی نشده است، بلکه برای موارد استفاده ذکر شده در بالا طراحی شده است. پولکادات ادعا می کند که در مقایسه با اتریوم کارمزد کمتری برای انجام تداکنشها دریافت می کند. 

آینده پولکادات

پولکادات Polkadot موفقیت زیادی در به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات بین همه Parachain ها، پروژه ها و DApp های مختلف خود داشته است. قابلیت همکاری از زمان بیت کوین یک مسئله بزرگ برای بلاک چین بوده است و پولکادات Polkadot یکی از اولین پروژه هایی بود که راه حلی ارائه کرد. Polkadot پولکادات همچنین مقیاس پذیر است، زیرا می تواند تراکنش ها را به صورت موازی در تمام زنجیره های مختلف در شبکه پردازش کند. سرمایه گذاران می تواننند با استیکینگ کردن در طولانی مدت، از ویژگی ها اساسی این شبکه استفاده کنند. قیمت پولکادات و توکن دات از زمان راه اندازی تا به امروز عملکرد و رشد خوبی داشته است.

استخراج پولکادات 

ارز پولکادات قابل استخراج نیست و از طریق فرآیند ماینینگ نمی تواند آنرا به دست آورد. تنها راه برای به دست آوردن پولکادات این است که آنرا از صرافهای ارز دیجیتال و بروکر فارکسر خریداری کنید!

اگر شما قصد خرید پولکادات را دارید نگاهی به روند قیمت ارز پولکادات بیندازید و نمودار قیمت آن را بررسی و تحلیل کنید. قبل از سرمایه گذاری ریسکهای موجود را بررسی نموده و اقدام کنید. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که احتمال رشد پولکادات در آینده وجود دارد. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}