قیمت لحظه ای بیت تورنت

قیمت بیت تورنتارز بیت تورنت (BTT)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
BTTUSD

 

 
 

درباره ی رمزارز بیت تورنت

بزرگترین پروتکل غیرمتمرکز به اشتراک گذاری فایل در جهان.

بیت تورنت یکی از بزرگترین پروتکل های غیرمتمرکز به اشتراک گذاری فایل در جهان از نظر تعداد کاربران است. پروتکل همتا به همتا بیت تورنت BitTorrent توسط برام کوهن اختراع شد. در ژوئیه 2001 منتشر شد و از آن زمان به مشتریان تورنتی که در سراسر جهان استفاده می‌شوند نیرو می‌دهد.

توکن بیت تورنت BitTorrent یک توکن TRC-10 در بلاک چین ترون است. توکن بیت تورنت BTT قصد دارد یک اقتصاد مبتنی بر توکن بیت تورنت برای شبکه، پهنای باند و منابع ذخیره سازی در شبکه موجود بیت تورنت BitTorrent ایجاد کند. به عنوان مثال، تلاش می کند راهی را برای مشارکت کنندگان شبکه بیت تورنت فراهم کند تا "ارزش اشتراک گذاری پهنای باند و ذخیره سازی" را بدست آورند.

برنامه های غیرمتمرکز ارائه شده توسط BTTC بیت تورنت عبارتند از BitTorrent Speed ، BitTorrent File System ، DLive و برنامه های دیگر برای پشتیبانی از توکن بیت تورنت.

استخراج بیت تورنت

برای راه اندازی دستگاه استخراج بایستی از دستگاههاییی که میزان مصرف برق کمتری دارند، استفاده کنید. لازم است که نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان را با ارزش مقدار ارز دیجیتال بیت تورنت که استخراج می کند، ارزیابی کنید. به سادگی می توانید محاسبه کنید که استخراج بیت تورنت برایتان سودآور است یا اینکه خریدن بیت تورنت از صرافی ها و کارگزاری فارکسر سودآورتر است. 

آینده ی ارز دیجیتال بیت تورنت 

بیت تورنت با ارائه سیستم اشتراک گذاری داده‌ها، تحولی در وب ایجاد کرده است و اکنون با حضور در حوزه رمزارز به دنبال تغییرات گسترده‌ای در خدمات خود است. ارز بیت تورنت در با نرخ 0.0004 وارد بازار شد و سپس به مرور زمان قیمت بیت تورنت افزایش پیدا کرد. اما با افزایش فشار از سوی برخی دولت ها روی همه ارزهای دیحیتال، بیت تورنت نیز با کاهش شدید قیمتی روبرو شده است. بیت تورنت بر اساس آمار موجود رتبه 57 را در لیست رمزارزها دارد. 

سرمایه گذاری در بیت تورنت

از آنجائیکه پلفترم بیت تورنت بیش از 20 سال در زمینه اشتراک داده ها، فعالیت دارد، همچنان در جایگاه مناسبی در بازار قرار دارد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری به شمار می آید.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}