قیمت لحظه ای بیت کوین کش

بیت کوین کشبیت کوین کش در کارگزاری فارکسر (BCH)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
BCHUSD

 

 

درباره ی بیت کوین کش

بیت‌کوین کش (BCH) یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا است که هدف آن فعال کردن اقتصادهای جدید با تراکنش‌های خرد کارمزد پایین، تراکنش‌های تجاری بزرگ و هزینه‌های بدون مجوز است .

بیت کوین کش از پیشنهاد ارتقای بیت کوین سرچشمه گرفت، که حداکثر اندازه بلوک را از 1 مگابایت به 8 مگابایت افزایش داد، که در نهایت منجر به هارد فورک در 1 آگوست 2017 شد. از آن زمان، تغییرات اضافی مانند یک الگوریتم تنظیم سختی جدید، پشتیبانی از کدهای عملیاتی جدید، امضاهای Schnorr و افزونه های بیشتر در اندازه بلوک تایید شده است. بیتکوین کش از همان مکانیزم اجماع اثبات کار مبتنی بر SHA-256d مانند بیت کوین استفاده می کند. بیت کوین کش همچنین دارای زمان بلوک هدف 10 دقیقه است و کل عرضه آن به 21 میلیون محدود شده است .

در 16 نوامبر 2018، بلاک چین بیت کوین کش در برابر یک هارد فورک دیگر مقاومت کرد که منجر به تقسیم زنجیره ای به بیت کوین کش SV و بیت کوین کش ABC شد. از آن زمان، بیت کوین کش ABC معمولاً از علامت BCH استفاده می کند و به آن بیت کوین کش می گویند.

شبکه بیت‌کوین کش دو بار در سال، در 15 نوامبر و 15 می، پروتکل ارتقا می‌یابد. این ارتقاها برای همه اپراتورهای گره مورد نیاز است . به عنوان مثال، در 15 می 2018، بیت کوین کش برای افزایش اندازه بلوک خود به 32 مگابایت ارتقا یافت.

نکات کلیدی بیت کوین کش:

بیت کوین کش شباهت های فنی زیادی با بیتکوین دارد. هر دو از مکانیسم اجماع استفاده می کنند و عرضه ی آنها به بیست و یک میلیون محدود شده است. بیت کوین کش برای تطبیق اندازه بلوک بزرگ تر در مقایسه با بیت کوین ایجاد شد و امکان انجام تراکنش های بیشتر در یک بلوک را فراهم کرد. بیت کوین کش یکی از فورک های بیت است که در سال 2017 ایجاد شد. آینده ارز بیت کوین کشبرای پیش بینی روند هر ارزی نیاز به شناخت روند آن در گذشته دارید. تاریخچه قیمت بیتکوین کش در کل تاریخ خود از نظر محدودیت بازار، دهمین کوین برتر است. پیش بینی قیمت های بیتکوین کش بسیار متفاوت است و برخی معتقدند که بیت کوین کش به اندازه ی بیت کوین باید افزایش پیدا کند. در حالیکه بعضی ها فکر می کنند بیت کوین کش تلف شده است. 

هاوینگ بیت کوین کش

هاوینگ یگ رویدادی است که هر 4 سال یکبار تکرار می شود. در این فرآیند پاداشی که به ماینرها برای استخراج تعلق می گیرد، نصف می شود. با نصف شدن تعداد استخراج بیت کوین کش برای ماینرها، روند استخراج این ارز طولانی تر می شود. در صورتیکه ماینینگ برای ماینرها سوآور نباشد، از شبکه رمزارز خارج می شوند. 

آینده ی بیت کوین کش

با اختراع بیت کوین کش، مشکل تراکنش های بیتکوین حل شده، منتهی با استفاده از شبکه لایتنینگ نیز این مشکل حل شده است. در نتیجه عده ای نگران سرنوشت بیت کوین کش هستند.

ویژگی های مشترک بیت کوین کش با خود بیتکوین، باعث شده که خیلی ها بیت کوین کش را برتر می دانند. انجام حداکثر 68 تراکنش در ثانیه با بیت کوین کش، قابل تحسین بوده و آینده ی خوبی برای قیمت بیتکوین کش پیش بینی می شود.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}