ارز آواکس

اولنچارز آواکس شبکه اولنچ(AVAX)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
AVAXUSD

 

 

ارز شبکه اولنچ "آواکس"

شبکه Avalanche اولنچ در سپتامبر 2020 توسط آوا لبز راه اندازی شد. اولنچ تلاش می‌کند تا مسائل مقیاس‌پذیری و عدم تمرکز را که در بلاک‌چین‌های نسل یک و دو مشاهده می‌شود، بهبود بخشد. Avalanche اونچ از یک رویکرد منحصر به فرد سه بلاک چینی برای دستیابی به اهداف خود استفاده می کند که شبکه اصلی آن از ترکیبی از C-Chain، X-Chain و P-Chain تشکیل شده است.

X-Chain دارایی ها را مدیریت می کند و از پروتکل اجماع Avalanche اولنچ استفاده می کند. C-Chain ایجاد قرارداد هوشمند را مدیریت می کند، در حالی که P-Chain اعتبار سنجی را هماهنگ می کند. هر دو زنجیره C و P از پروتکل اجماع آدم برفی استفاده می کنند. Snowman با تراکنش ها به صورت خطی در بلوک ها سر و کار دارد، در حالی که پروتکل اجماع Avalanche اولنچ دارای تاییدیه تراکنش های چک اعتبار دهنده به صورت تصادفی است. 

از طریق کار موازی، Avalanche اولنچ می‌تواند به TPS تا 6500 دست یابد. همچنین می‌توانید بلاک چین‌های سفارشی‌سازی شده به نام زیرشبکه بسازید که با Avalanche اولنچ قابل همکاری هستند. هیچ محدودیتی برای تعداد این زنجیره ها وجود ندارد و فقط باید هزینه اشتراک در اولنچ ارز دیجیتال آواکس AVAX را پرداخت کنید. 

ارز آواکس 

نماد AVAX آواکس توکن بومی Avalanche با سه مورد استفاده است:

  1. دارندگان می‌توانند ارز دیجیتال آواکس AVAX را به‌عنوان یک نماینده در پشت اعتبارسنجی یا خودشان به‌عنوان اعتبار‌دهنده در اختیار داشته باشند. یک اعتبار سنجی می تواند تقریباً 11٪ APY کسب کند و آن را با نمایندگان خود به اشتراک بگذارد.
  2. می توانید هزینه تراکنش ها و اشتراک های زیرشبکه خود را در آواکس بپردازید.
  3. AVAX آواکس یک واحد حساب مشترک در تمام زیرشبکه های سفارشی شده است.

هدف اولنچ

ارتقای سرعت تراکنش ها، ایجاد قابلیت مولتی چین که قابلیتی برای مبادلات بین بلاک چینی است و خدمات بلاکچین

کاربرد اصلی آواکس (اولنچ ارز دیجیتال)

خدمات دیفای DeFi و خدمات بستر بلاکچین برای توکن ها، داد و ستد

معاملات آنلاین AVAX آواکس اولنچ در کارگزاری فارکسر را همین الان آغاز کنید!

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}