معامله گران به دنبال فرصت های ورود و خروج در EURUSD هستند

معامله گران به دنبال فرصت های ورود و خروج در EURUSD هستند

یورودلار آمریکا  به بالاترین سطح دو هفته‌ای افزایش می یابد

یورودلار آمریکا در حال افزایش تدریجی است و با تضعیف دلار آمریکا به بالاترین حد در دو هفته و نیم گذشته در 1.0630 می رسد. دلار آمریکا به دلیل کاهش انتظارات برای افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو (فدرال رزرو) تحت فشار است. این امر با احساس ریسک مثبت در بازار تقویت می شود و جذابیت ارز امن را کاهش می دهد. معامله گران فارکس در حالی که موقعیت خود را در آستانه انتشار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایالات متحده ارزیابی می کنند، این تحولات را از نزدیک تماشا می کنند، که انتظار می رود بر مسیر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در آینده تأثیر بگذارد.

تجزیه و تحلیل فنی: یک شکست بالقوه روند کانال

از نقطه نظر فنی، جفت EUR/USD در حال آزمایش مرز بالای یک کانال نزولی است که از ژوئن برقرار بوده و در محدوده 1.0630-1.0635 قرار دارد. این منطقه از نزدیک توسط سطح فیبوناچی اصلاحی 23.6% از کاهش شدید جولای تا اکتبر دنبال می شود. یک پیشرفت پایدار می تواند نشان دهنده تشکیل یک کف کوتاه مدت باشد که به طور بالقوه بهبود اخیر را از پایین ترین سطح سال تا به امروز 1.0450-1.0445 افزایش می دهد. معامله گران فارکس این سطوح کلیدی را برای فرصت های خرید یا فروش بالقوه زیر نظر دارند.

حرکت صعودی و سطوح مقاومت

از آنجایی که نوسانگرهای نمودار روزانه شروع به نشان دادن حرکت مثبت می کنند، EUR/USD ممکن است سطح 1.0700 را هدف قرار دهد که از 20 سپتامبر تاکنون به دست نیامده است. ٪ سطح اصلاح فیبوناچی. با این حال، معامله گران به دلیل گمانه زنی ها مبنی بر اینکه بانک مرکزی اروپا (ECB) ممکن است افزایش بیشتر نرخ بهره را در نظر نگیرد، محتاط هستند، که می تواند پتانسیل صعودی بیشتری را کاهش دهد.

پشتیبانی فوری و خطرات نزولی

در جهت نزولی، 1.0600 اکنون به عنوان حمایت فوری عمل می کند و به دنبال آن منطقه افقی 1.0565 قرار دارد. این سطوح برای معامله گران فارکس که به دنبال نقاط ورود و خروج بالقوه هستند، قابل توجه است. پایین تر از آن، پایین ترین سطح هفتگی 1.0520، که توسط یک حادثه در خاورمیانه آغاز شده است، به یک سطح حمایتی حیاتی تبدیل می شود. شکست متقاعد کننده به زیر 1.0520 می تواند سوگیری را به نفع معامله گران نزولی تغییر دهد و این جفت ارز را به زیر سطح روانی 1.0500 سوق دهد و به سمت پایین ترین سطح سال تا به امروز دوباره آزمایش کند.

پیامدها برای بازارهای فارکس

پویایی فعلی جفت EUR/USD بر تعامل بین عوامل اقتصادی جهانی و معاملات فارکس تاکید دارد. تضعیف دلار آمریکا و عدم اطمینان پیرامون مسیر افزایش نرخ فدرال رزرو، محرک های کلیدی تاثیرگذار بر بازارهای ارز هستند. معامله گران فارکس با ارزیابی موقعیت خود و ارزیابی فرصت های معاملاتی بالقوه، این تحولات را از نزدیک مشاهده می کنند. گزارش آتی CPI ایالات متحده کلید تحرکات آتی بازار و جهت جفت EUR/USD را در اختیار دارد. در این چشم‌انداز دائماً در حال تحول فارکس، آگاه ماندن و سازگاری برای معامله‌گران برای تصمیم‌گیری آگاهانه و مدیریت مؤثر پرتفوی خود ضروری است.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}