یک دهه پشتیبانی از اتریوم

یک دهه پشتیبانی از اتریوم

تعهد سخاوتمندانه وانک

شرکت مدیریت دارایی Vaneck در 29 سپتامبر 2023 با اعلام تعهد خود به تخصیص 10 درصد از سود خود از صندوق قابل معامله در مبادلات اتریوم (ETF)، EFUT، برای توسعه پروتکل اتریوم برای حداقل یک دهه، خبرساز شد. یک دهه پشتیبانی از اتریوم با هدف حمایت از انجمن پروتکل، ائتلافی متشکل از بیش از 150 توسعه‌دهنده اصلی اتریوم، در ماموریت خود برای تقویت و گسترش اکوسیستم اتریوم است.

یک دهه سرمایه گذاری در اتریوم

تعهد Vaneck شامل اختصاص 10٪ از سود حاصل از ETF آتی اتریوم، EFUT، به پیشرفت مداوم اتریوم است. این شرکت قدردانی خود را از مشارکت کنندگان اختصاصی اتریوم ابراز کرد و از تلاش های بی وقفه آنها در ایجاد و حفظ این زیرساخت اساسی برای نزدیک به ده سال قدردانی کرد. انجمن پروتکل، متشکل از توسعه دهندگان اصلی هسته اتریوم، ذینفع این سرمایه گذاری مالی خواهد بود و تعهد آنها را به سرپرستی پروتکل اتریوم تقویت می کند.

نقش انجمن پروتکل

انجمن پروتکل، با عضویت گسترده ای از بیش از 150 توسعه دهنده هسته اتریوم، چشم انداز روشنی برای افزایش انگیزه ها برای سرپرستی پروتکل هسته اتریوم دارد. مشارکت آنها در به‌روزرسانی‌های مهمی مانند The Merge و Shanghai مؤثر بوده است. وانک تاکید کرد که از آنجایی که امور مالی سنتی (tradfi) از تلاش‌های توسعه اتریوم سود می‌برد، عادلانه است که بخش tradfi متقابلاً و به کار مداوم این توسعه‌دهندگان اصلی کمک کند.

تشویق مشارکت صنعت

در تلاشی برای تشویق مشارکت گسترده‌تر در صنعت، ونک از دیگر مدیران دارایی و صادرکنندگان ETF خواست تا رویکرد مشابهی را برای بازپرداخت به توسعه اتریوم در نظر بگیرند. این ژست منعکس کننده شناخت رو به رشد در بخش مالی از اهمیت حمایت از پروژه های بلاک چین و ارزهای دیجیتال است که زیربنای آینده مالی هستند.

ETF های اتریوم در افق

ETF اتریوم محور Vaneck، EFUT، به عنوان یک صندوق آتی با تسویه نقدی عمل می کند و از معاملات آتی معامله شده در بورس کالای شیکاگو (CME) استفاده می کند. علاوه بر این، Vaneck برای یک ETF اتر تسویه‌شده فیزیکی، همراستا با ارسال ETF بیت کوین خود، درخواست داده است. شایان ذکر است، سایر بازیگران مانند Ark Invest و 21shares نیز وارد معرکه شده‌اند و به دنبال مجوز قانونی برای راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم هستند. این تحولات علاقه روزافزون بازارهای مالی سنتی به اتریوم را برجسته می کند.

تعهد اتریوم Vaneck: پیامدها برای معامله گران فارکس

خبر تعهد Vaneck به توسعه اتریوم می تواند تأثیر موجی بر بازار فارکس داشته باشد. معامله گران فارکس اغلب تحولات در فضای ارزهای دیجیتال را از نزدیک زیر نظر دارند، زیرا ارزهای رمزپایه مانند اتریوم به عنوان سرمایه گذاری جایگزین شناخته شده اند. تعهد Vaneck بر هم افزایی فزاینده بین امور مالی سنتی (فارکس) و ارزهای دیجیتال تأکید می کند. معامله گران ممکن است به این ابتکار توجه داشته باشند زیرا نشان دهنده ادغام فزاینده دارایی های رمزنگاری شده در چشم انداز مالی گسترده تر است و به طور بالقوه بر ارزش گذاری ارز و استراتژی های معاملاتی تأثیر می گذارد. علاوه بر این، درخواست برای سایر مدیران دارایی و صادرکنندگان ETF برای پیروی از این امر، پویایی در حال تحول بین فارکس و بازار ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند و اکتشاف بیشتر این فرصت‌ها را تشویق می‌کند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}