پیشرفت در گلدن ریج

پیشرفت در گلدن ریج در شمال شرقی تاسمانی

Flynn Gold در اعماق کم، طلای با عیار Bonanza را کشف می کند

Flynn Gold Ltd، یک شرکت معدنی استرالیایی، در تلاش‌های اکتشافی خود در پروژه گلدن ریج در شمال شرقی تاسمانی به موفقیت چشمگیری دست یافته است. از طریق حفاری الماس در Trafalgar Prospect، این شرکت یک رهگیری طلای با عیار در عمق کم حدود 26 متر را کشف کرد. این موفقیت نقطه عطفی در پیگیری Flynn Gold برای اکتشافات بیشتر طلا در منطقه است.

Golden Ridge بازدهی بالاترین فاصله درجه طلایی که تاکنون ثبت شده است

در میان نتایج قابل توجه به‌دست‌آمده، Flynn Gold بالاترین فاصله عیار طلای ثبت شده در پروژه Golden Ridge را گزارش کرد. تنها 0.5 متر حفاری در سوراخ TFDD013، 169.8 گرم به ازای هر تن طلا، در یک بازه 4 متری گسترده تر، به طور متوسط 23.7 گرم در تن، به دست آمد. این یافته‌های قابل توجه بر پتانسیل پروژه و اهمیت تلاش‌های اکتشافی جاری تأکید می‌کند.

تلاش‌های متمرکز در Trafalgar Prospect طلای غیرعادی را کشف کرد

تمرکز فلین گلد در درجه اول بر روی چشم انداز ترافالگار بوده است، جایی که آنها طلای غیرعادی را در امتداد یک منطقه تماس گسترده به طول 8 کیلومتر در امتداد حاشیه جنوبی گرانودیوریت پشته طلایی شناسایی کرده اند. حفاری فاز 2 که اخیراً به پایان رسیده است، متشکل از هشت حفره مجموعاً 1987.35 متر است که نتایج مثبتی از جمله 2.7 متر در 3.06 گرم بر تن طلا به همراه داشته است. این شرکت مصمم است که ذخایر را فراتر از طول 400 متری فعلی خود گسترش دهد.

سهام فلین گلد به دنبال کشف طلا افزایش یافت

پس از اعلام این نتایج امیدوارکننده، سهام فلین گلد افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و تا 47.9 درصد در ساعت اولیه معاملاتی افزایش یافت و به 0.105 دلار به ازای هر سهم رسید و بیش از 12.6 میلیون سهم تغییر کرد. این افزایش نشان دهنده اعتماد سرمایه گذار قوی به چشم انداز آینده شرکت و تأثیر بالقوه این اکتشافات بر ارزش آن است.

یافته های طلای گلدن ریج و تأثیر آنها بر تجارت فارکس

بازار فارکس، حساس به تحولات اقتصادی و ژئوپلیتیکی، اخبار مربوط به بخش معدن را به دقت رصد می کند، زیرا می تواند بر ارزش گذاری ارزها تأثیر بگذارد. پیشرفت فلین گلد در گلدن ریج ممکن است منجر به افزایش علاقه سرمایه گذاران به دلار استرالیا (AUD) شود، زیرا بازده بالاتر طلا اغلب با AUD قوی تر مرتبط است. معامله گران فارکس باید مراقب جفت ارزهای AUD، مانند AUD/USD، AUD/JPY و AUD/EUR باشند، زیرا ممکن است تحت تاثیر تحولات صنعت معدن استرالیا، از جمله تلاش های اکتشافی جاری فلین گلد، قرار گیرند. از آنجایی که نتایج ارزیابی در هفته‌های آینده همچنان آشکار می‌شود، معامله‌گران فارکس احتمالاً این یافته‌ها را برای تأثیرات بالقوه بر بازارهای ارز تجزیه و تحلیل خواهند کرد و بر پیوستگی بخش معدن و بازار فارکس تأکید می‌کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}