علاقه سازمانی به ارزهای رمزپایه همچنان قوی است

علاقه سازمانی به ارزهای رمزپایه همچنان قوی است

بازار کریپتو ناپایدار: بیت کوین، اتر و دوج کوین

ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین و اتر هنوز با سطوح مقاومت قابل توجهی دست و پنجه نرم می کنند، در حالی که دوج کوین در بحبوحه رکود گسترده تر بازار، یک نقطه دورتر با افزایش است. علیرغم اینکه بیت کوین اخیراً به زیر سطح حمایت 30000 دلاری سقوط کرده است، علاقه سازمانی به ارزهای دیجیتال همچنان قوی است، که تا حدی به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات قابل معامله در مبادلات رمزنگاری میباشد.

شرایط بازار کریپتو: مبارزه بیت کوین و اتر در زیر سطوح کلیدی

با نگاهی دقیق تر به شرایط فعلی بازار، ارزش بیت کوین تا ساعت 4:30 بعد از ظهر در حدود 29,144 دلار در نوسان است. به وقت هنگ کنگ، پس از عبور از مرز 30000 دلاری در روز دوشنبه، عقب نشینی کرد. به همین ترتیب، اتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ، با کاهش 0.1 درصدی، به 1851 دلار رسید که نشان دهنده کاهش 2.77 درصدی نسبت به هفته قبل است.

در میان رکود بازار، علاقه نهادی به بیت کوین همچنان ادامه دارد

سرمایه گذاران نهادی همچنان علاقه قابل توجهی به بیت کوین نشان می دهند، حتی در بحبوحه رکود بازار. به گفته تام وان، تحلیلگر تحقیقاتی در 21.co، شرکت مادر 21Shares، یک صادرکننده محصولات قابل معامله در مبادلات رمزنگاری، عواملی مانند حکم اخیر پرونده Ripple و جریان‌های قابل توجهی از سوی سرمایه‌گذاران نهادی به این علاقه مستمر کمک کرده‌اند. داده‌های K33 Research نشان می‌دهد که در ماه منتهی به 16 جولای، قرار گرفتن در معرض محصولات قابل معامله در بورس (ETP) معادل بیت‌کوین در سراسر جهان به 25202 BTC (757 میلیون دلار) رسیده است.

Dogecoin روندهای بازار را با سود قابل توجه نادیده می گیرد

در حالی که اکثر ارزهای رمزپایه با چالش هایی روبرو هستند، Dogecoin جدا ایستاده است و با 2.5 درصد افزایش هنجارهای بازار مخالفت می کند و در 24 ساعت گذشته به 0.0768 دلار رسیده است. با این حال، توکن‌های دیگری مانند Solana's Sol و XRP ضررهای قابل توجهی را تجربه کرده‌اند که به ترتیب 5.97% و 5.32% کاهش یافته‌اند.

نوسانات بازار کریپتو و روندهای NFT: بینش

فراتر از بازار کریپتوکارنسی، معامله گران نوساناتی را در ارزش کل بازار نیز مشاهده کرده اند که طی 24 ساعت با افت جزئی 0.38 درصدی به 1.19 تریلیون دلار رسید، در حالی که حجم بازار با 9.27 درصد افزایش به 25.15 میلیارد دلار رسید. علاوه بر این، فضای NFT شاهد کاهش بود، به طوری که شاخص Forkast 500 NFT به پایین ترین حد تاریخ 2652.17 امتیاز رسید و فروش NFT اتریوم با 11.21 درصد کاهش به 11.69 میلیون دلار رسید. با این وجود، Forkast CAR NFT Composite توانست عملکرد مثبت خود را برای روز حفظ کند.

پیمایش آشفتگی ارزهای دیجیتال: پیامدها برای معامله گران فارکس

برای معامله گران فارکس، پیمایش در بازار بی ثبات ارزهای دیجیتال، چالش های خود را دارد، به ویژه با تلاش بیت کوین و اتر برای غلبه بر سطوح مقاومت حیاتی. در میان این شرایط، علاقه نهادی قوی به بیت کوین ممکن است از احساسات کلی بازار حمایت کند. با این حال، معامله گران باید مراقب تأثیرات احتمالی بر احساسات سرمایه گذار و الگوهای معاملاتی در بازار فارکس در چنین مواقعی از بی ثباتی باشند. به عنوان یک استراتژی محتاطانه، معامله گران ممکن است تنوع سبد سرمایه گذاری خود را در نظر بگیرند و اخبار و روندهای مرتبط با رمزنگاری را از نزدیک زیر نظر بگیرند تا تصمیمات آگاهانه در بازار فارکس بگیرند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}