معاملات آتی تقاضا برای پناهگاه امن ین را افزایش می دهد

معاملات آتی تقاضا برای پناهگاه امن ین را افزایش می دهد

USD/JPY در بحبوحه نزولی USD به کف دو ماهه سقوط کرد

جفت USD/JPY به کاهش خود ادامه می‌دهد و به پایین‌ترین حد در دو ماه اخیر به زیر 138.00 رسید. دلار همچنان ضعیف است زیرا انتظارات فدرال رزرو برای پایان چرخه افزایش نرخ بهره ادامه دارد. همچنین معاملات آتی تقاضا برای پناهگاه امن ین را افزایش می دهد.

تنظیم سیاست YCC بالقوه BoJ ین را افزایش می دهد

ین ژاپن (JPY) به دلیل تعدیل بالقوه سیاست کنترل منحنی بازده (YCC) بانک مرکزی ژاپن (BoJ) در حال افزایش است. گمانه زنی ها در مورد تغییرات در سیاست BoJ ناشی از شاخص های اقتصادی قوی ژاپن و افزایش تورم است که بر بانک مرکزی فشار می آورد تا موضع پولی بسیار سازگارانه خود را اصلاح کند.

USD تحت فشار به عنوان کاهش انتظارات افزایش نرخ

احساسات بازار نشان می دهد که فدرال رزرو (فدرال رزرو) به پایان چرخه افزایش نرخ خود نزدیک می شود. گزارش‌های اخیر از تعدیل قیمت‌های مصرف‌کننده و کاهش قیمت‌های تولیدکننده در ایالات متحده، از این باور حمایت می‌کند که فدرال رزرو ممکن است موضع بدتری اتخاذ کند.

کاهش نرخ دیفرانسیل سوخت فشار نزولی در USD/JPY

کاهش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده منجر به کاهش اختلاف نرخ بین ایالات متحده و ژاپن شده و ین را تقویت می کند. علاوه بر این، عقب نشینی اندک در معاملات آتی سهام ایالات متحده، تقاضا برای ین امن را افزایش می دهد، که نشان دهنده یک سیر نزولی برای جفت USD/JPY است.

USD/JPY برای بدترین کاهش هفتگی از نوامبر 2022 تنظیم شده است

جفت USD/JPY در مسیر ثبت مهم ترین افت هفتگی خود در چند ماه اخیر است. احساسات کلی بازار و زمینه اساسی به نفع معامله گران نزولی است، زیرا دلار در برابر ین ضعیف می شود. معامله گران منتظر انتشار شاخص اولیه احساسات مصرف کننده میشیگان ایالات متحده برای بینش های بالقوه حرکت بازار هستند.

پیامدهای بازار فارکس: USD/JPY با تداوم ضعف دلار کاهش می یابد

اخبار پیرامون جفت USD/JPY نشان دهنده تداوم ضعف دلار آمریکا در بازار فارکس است. معامله گران به دقت تحولات مربوط به تعدیل بالقوه بانک ژاپن در سیاست کنترل منحنی بازده و چرخه افزایش نرخ فدرال رزرو را زیر نظر دارند. گمانه زنی های فزاینده در مورد سیاست YCC BoJ و انتظارات از مواضع منفی فدرال رزرو به کاهش ارزش دلار در برابر ین کمک کرده است. کاهش اختلاف نرخ ایالات متحده و ژاپن و کاهش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، فشار نزولی بر جفت USD/JPY را بیشتر تقویت می کند. با این حال، شرایط بازار فروش بیش از حد ممکن است احساسات نزولی را در کوتاه مدت تعدیل کند. به معامله‌گران توصیه می‌شود که داده‌های اقتصادی آتی، مانند شاخص اولیه تمایل مصرف‌کننده میشیگان ایالات متحده، را برای رویدادهای بالقوه در حرکت بازار که می‌توانند بر جفت USD/JPY بیشتر تأثیر بگذارند، رصد کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}