ساعات فعالیت بازار فارکس

زمانهای فعالیت و تعطیلات بازار

ساعت کار فارکس و تعطیلات آن در کارگزاری فارکسر

ساعت کار بازار فارکس و تعطیلات آن در کارگزاری فارکسر، جهت سهولت در انجام معاملات بوقت، آمادگی برای هر تعطیلی یا پایان هفته، ارتقا اطلاعات معامله گران و تسلط بیشتر بر زمان انجام صحیح معاملات، کارگزاری فارکسر ساعات کاری هر بازار را بصورت مجزا برای معامله گران فراهم نموده است.

1- کلیه ارزها در شرکت فارکسر به صورت Spot می باشد.

ساعت کاری بازار آنلاین فارکس و جفت ارزها

فارکس یا بازار ارز بین المللی در طول شبانه روز و 5 روز هفته (از دوشنبه تا جمعه) فعال است. با این حال، برخی ساعات به عنوان ساعات فعالیت بیشتر برای بازارهای ارز به دلیل تفاوت در مناطق زمانی مختلف تلقی می‌شود. ساعات فعالیت اصلی بازارهای لندن، نیویورک و طوکیو به ترتیب به شرح زیر است:

بازار لندن: ساعت 3:00 صبح تا ساعت 12:00 ظهر به وقت گرینویچ (GMT)
بازار نیویورک: ساعت 1:00 بعدازظهر تا ساعت 10:00 شب به وقت گرینویچ (GMT)
بازار توکیو: ساعت 12:00 صبح تا ساعت 9:00 صبح به وقت گرینویچ (GMT)
در برخی کشورها مانند آمریکا، روزهای تعطیلات ملی ممکن است باعث تغییر در ساعات فعالیت بازار شود. همچنین، در طول تعطیلات بانکی، ممکن است بازارها تعطیل شوند و فعالیتی صورت نگیرد.

۲- کلیه محصولات انرژی در کارگزاری فارکسر به صورت Future می باشد.

ساعت فعالیت بازار آتی آنلاین در کارگزاری فارکسر

بازار آتی در بازار فارکس مانند بازار ارز بین المللی در طول شبانه روز و در طی 5 روز هفته فعال است، اما برای بازارهای آتی در مناطق زمانی مختلف، ساعات فعالیت متفاوتی در نظر گرفته می شود. ساعات فعالیت اصلی بازار آتی CME از ساعت 5:00 شنبه تا ساعت 4:00 جمعه به وقت شرق ایالات متحده (EST) و ساعات فعالیت اصلی بازار آتی ICE از ساعت 6:00 شنبه تا ساعت 5:00 جمعه به وقت شرق ایالات متحده (EST) می باشد. برخی کشورها در روزهای تعطیلات ملی، ساعات فعالیت بازار آتی تغییر می کند و همچنین، در طول تعطیلات بانکی، فعالیت بازارها ممکن است به تعویق بیفتد یا کلاً تعطیل شود.

۳- کلیه محصولات فلزات گرانبها در شرکت فارکسر به صورت Spot می باشد.

ساعات فعالیت بازارهای فلزات گرانبها در معاملات آنلاین

در فارکس، بازار فلزات گرانبها شامل فلزاتی همچون طلا، نقره، مس، پلاتین و پالادیوم است. این بازار در طول شبانه‌روز و 5 روز هفته به صورت فعال است، اما به دلیل تفاوت مناطق زمانی، برخی ساعات به عنوان ساعات فعالیت بیشتر برای این بازارها شناخته می‌شوند.

ساعات فعالیت اصلی بازار فلزات گرانبها به وقت شرق ایالات متحده در روزهای شنبه تا جمعه به شرح زیر است: طلا، نقره، مس، پلاتین و پالادیوم از ساعت 6:00 صبح تا ساعت 5:00 عصر به وقت شرق ایالات متحده فعال هستند.

در برخی کشورها، تعطیلات ملی ممکن است باعث تغییر در ساعات فعالیت بازار فلزات گرانبها شود. همچنین، در طول تعطیلات بانکی، ممکن است بازارها تعطیل شوند و هیچگونه فعالیتی در آن صورت نگیرد. با توجه به این تفاوت‌ها، برای معامله در بازار فلزات گرانبها، باید با دقت به ساعات فعالیت توجه کرد.

 

زمانهای فعالیت و تعطیلات بازار فارکسر جهت انجام معاملات مشتریان از 21:00 GMT روز یکشنبه ( 00:30 بامداد روز دوشنبه به وقت ایران) آغاز شده و در ساعت 20:00 GMT روز جمعه (23:30 جمعه شب به وقت ایران) به کار خود پایان می دهد.

زمانهای تعطیلی Break مارکت (Oil,Gas,Silver,Gold) از ساعت 21:00 GMT تا 22:00 GMT است ( 00:30 بامداد تا 01:30 بامداد به وقت ایران)

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}