سوخت تتا

ارز دیجیتال تتا فیولTFUEL ارز دیجیتال تتا فیول در کارگزاری فارکسر

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
TFUELUSD

 

 

سوخت تتا (Theta Fuel) چیست؟

سوخت تتا (TFUEL) نشانه عملیاتی (یعنی "گاز") پروتکل تتا است . برای تکمیل تراکنش ها، مانند استقرار یا تعامل با قراردادهای هوشمند استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر یک گره رله جریان ویدئویی را به طرف دیگری ارائه دهد، ممکن است TFUEL کسب کند، که متعاقباً می‌تواند برای محتوای ممتاز، اشتراک‌ها و غیره در پلتفرم ویدیو خرج شود.

طبق گفته تیم Theta، میانگین کارمزد تراکنش می تواند 6 تا 10 TFUEL باشد. عرضه توکن TFUEL در سطح پروتکل تنظیم شده است و در ابتدا، تورم سالانه 5 درصد هدف گذاری شده است.

در کنار رله‌ها، گره‌های Validator و Guardian نیز ممکن است TFUEL را به عنوان پاداش بلوک دریافت کنند. TFUEL جدید متعاقباً بر اساس وزن سهام توزیع می شود. برای مثال، اگر یک گره 5 میلی‌متر از مجموع 500 میلی‌متر THETA شرط‌بندی شده را به اشتراک بگذارد ، 1 درصد از TFUEL جدید تولید شده در هر بلوک را به دست خواهد آورد.

درباره تتا فیول

رمز ارز تتا فیول با نماد اختصاری TFUEL یک ارز دیجیتال و یا نوعی دارایی دیجیتال است که 0.02 از کل بازار رمز ارز را در بر می گیرد.  میانگین حجم خرید ارز تتا فیول  14.15 میلیون دلار می یبشد . در حال حاضر فعالترین صرافی که در آن ارز تتا فیول معامله می شود صرافی باینانس می باشد.  تتافیول برای پرداخت پاداش اجرا کنندگان گره های حاشیه ای به کار می رود. در واقع گره ها در ازای پخش و به اشتراک گذاشتن ویدهای خود و یا باز پخش ویدیو برای دیگران و تعامل در قرارداهای هوشمند مدیریتی این شبکه، تتا فیول را به عنوان پاداش دریافت می کنند.

خرید ارز تتا فیول

ساده ترین روش برای دستیابی این ارز، خرید آن میباشد . لازم به ذکر است کارگزاری فارکسر در معاملات Exchange  در صرافی باینانس خرید ارز تتا فیول را ارائه می دهد و شما می توانید با افتتاح حساب تتر معاملات تتا را آغاز نمایید.

تفاوت بین توکن تتا و سوحت تتا چیست؟

توکن تتا (THETA) یک توکن مدیریتی در پروتکل شبکه تتا می باشد و یکی از کاربردهای آن کنترل و اداره کردن پروتکل تتا می باشد. اشخاص می توانند با سرمایه گذاری بر تتا به عنواد گره و نود اصلی، به تولید بلاک های جدید در فرایدند مدیریتی این شبکه شرکت کنند و پاداش خود رادر قالب  تی فیول دریافت کنند.

  در صورتی که سوخت تتا (TFUEL)یک  توکن عملیاتی در این پروتکل محسوب می شود. تیم تتا پس از باز  ی زمانی بسیار کوتاه از راه اندازی این شبکه جهت آسان تر شدن و تسهیل در معاملات و تراکنش های روزانه، TFUEL را ایجاد کردند که با نقدیدینگی بیشتری که دارد بتواند این خواسته را برآورده کند. عملکرد تی فیول مشابه با عملکرد گس (Gas) در اتریم می باشد. 
 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}