اتم

کازماساتم کازماس در کارگزاری فارکسر (ATOM)

 

LOW

HIGH

CHANGE

PRICE

SYMBOL

0
0
0
0
ATOMUSD

 

 

ارز دیجیتال اتم کازماس

پروژه کازماس Cosmos در سال 2014 توسط Ethan Buchman و Jae Kwon راه‌اندازی شد و بر راه‌حلی برای بلاک‌چین‌های قابل‌عملکرد متمرکز بود. نیازهای هر پروژه، کاربر و نهاد متفاوت است، بنابراین ایجاد شبکه‌های سفارشی‌سازی شده که بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، ارزشمند است. هر بلاک چین جدیدی که به اکوسیستم اتم اضافه می شود، Zone نامیده می شود. هر منطقه می تواند از طریق کازماس هاب Cosmos Hub، یک بلاک چین رله اثبات سهام که به اشتراک گذاری داده ها و دارایی ها اجازه می دهد، با منطقه دیگری تعامل داشته باشد.

اتم ATOM

ارز دیجیتال اتم، مهمترین ارزی است که بر روی بلاکچین کازماس قرار دارد. ATOM اتم سکه اصلی Cosmos Hub با سه کاربرد اصلی دارد. ابتدا، کاربران هزینه تراکنش خود را با استفاده از اتم Atom با استفاده از یک سیستم مبتنی بر گاز پرداخت می کنند. ATOM اتم همچنین به شما امکان می دهد در حاکمیت شرکت کنید و در مکانیسم اجماع شبکه کازماس استفاده می شود. توکن اتم تورمی است و سکه ها بر اساس تعداد کل سهام ATOM اتم ضرب می شوند. اتم قابلیت ماینینگ را ندارد.

Cosmos SDK، یک کیت توسعه دهنده، و پروتکل توافق پیش فرض آن، Tendermint Core، به طور گسترده در سراسر صنعت بلاک چین استفاده می شود. این ابزارها ایجاد بلاک چین های جدید را به یک فرآیند سریع تبدیل می کنند.

آینده ارز دیجیتال اتم کازماس

ارز اتم به منظور مقیاس گذاری و هماری بین زنجیره های مستقل دیجیتالی طراحی شده است. شبکه کازماس در ابتدای ورود، خود را یک شبکه انقلابی رمزارزها معرفی کرد، به همین دلیل این توکن به طور گسترده توسط بسیاری از صرافی های بزرگ رمزارزها پذیرفته و مورد استقبال قرار گرفت. از ابتدای سال 2021، اتم رشد قابل توجهی داشت و تقریبا هفت برابر رشد کرد. امنیت بالای اتم کازماس یکی از مهمترین مؤلفه های آن است. شبکه کازماس همچنان دنبال راه حلهای بهتر برای حل یک سری مشکلات مقیاس پذیری این شبکه است و قطعا این امر بر رشد اتم بی تأثیز نیست.

آیا اتم و کازماس یکی است؟

اتم ارز دیجیتال کازماس است. شبکه کازماس برای تسهیل ارتباطات، مقیاس بندی و تعامل بین چین و زنجیره های مستقل طراحی شد. کلیه فرآیند پرداخت، پاداش و کارمزد تراکنش ها از طریق اتم پرداخت می شود.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}