پیشبینی کریس برنیسک برای اتریوم

کریس برنیسک قیمت 10 هزار دلاری اتریوم در سال 2025 را پیش بینی کرد

کریس برنیسک قیمت 10 هزار دلاری اتریوم در سال 2025 را پیش بینی کرد (10 آوریل)، شریک شرکت سرمایه‌گذاری Placeholder، روز یکشنبه در توییتی برای بیش از 258000 دنبال‌کننده‌اش، پیش‌بینی جسورانه‌ای درباره آینده اتریوم انجام داد. برنیسک معتقد است که اتریوم می تواند به 10000 دلار برسد، اما نه تا سال 2025. این پیش بینی مبتنی بر این باور است که اتریوم همچنان شاهد افزایش پذیرش به خصوص در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) خواهد بود.

پس از به روز رسانی شپلا اتریوم می تواند 2 تا 4 برابر افزایش یابد

در یک سری توئیت در 17 مارس، برنیسک افکار خود را در مورد ارتقای شبکه اتریوم که در ابتدا "شانگهای" نامیده می شود و اخیراً با نام "شپلا" خوانده می شود، به اشتراک گذاشت. برنیسک پیش‌بینی می‌کند که این به‌روزرسانی ریسک سهام اتریوم را از بین می‌برد و راه را برای افزایش درصد سهام هموار می‌کند. در حال حاضر، 15 درصد از ETH ، در مقایسه با 50 تا 70 درصد ارزهای دیجیتال، در معرض خطر است، . برنیسک معتقد است که ارتقاء شپلا افراد بیشتری را تشویق می کند که ETH خود را با درصدهای سهام به طور بالقوه 2-4 برابر در سه ماهه بعد از ارتقاء به اشتراک بگذارند.

ارتقای شپلا می تواند منجر به کاهش قابل توجه ETH در بازار شود

علیرغم چشم انداز مثبت اتریوم، برخی از منتقدان پیشنهاد کرده اند که ارتقاء شپلا می تواند منجر به کاهش قابل توجهی از ETH در بازار شود. برنیسک این ادعا را رد می کند و استدلال می کند که منتقدان به طور کامل پیامدهای ارتقا بر پویایی بازار را در نظر نگرفته اند. او معتقد است که ارتقاء شپلا به جای کاهش نزولی منجر به جریان‌های صعودی می‌شود و به فعالان بازار توصیه می‌کند که انتظار نوسان داشته باشند اما با نوسانات کوتاه‌مدت قیمت گمراه نشوند.

ارتقا شپلا اتریوم به ریسک زدایی و تشویق درصدهای بالاتر

ارتقاء شپلا یک دوره تعریف‌شده‌تر را برای ETH سهامدار معرفی می‌کند، که برنیسک معتقد است افراد بیشتری را تشویق می‌کند تا ETH خود را به اشتراک بگذارند. این دوره قفل که قبلاً تعریف نشده بود، برای بسیاری از سرمایه‌گذاران ریسک زیادی ایجاد کرده است که منجر به درصد پایین‌تری از ETH سهام در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال شده است. برنیسک معتقد است که ارتقاء شپلا به کاهش ریسک کمک می کند و راه را برای درصد سهام بالاتر هموار می کند و در نتیجه تقاضا برای ETH افزایش می یابد.

کریس برنیسک پس از ارتقای شبکه، جریان های صعودی را برای اتریوم پیش بینی می کند

برنیسک انتظار دارد که نسبت اتر-بیت کوین (ETHBTC) قبل از اینکه به دنبال ارتقا شپلا در آوریل صعود کند، ضعف موقتی را نشان دهد. او همچنین در مورد بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال اظهار نظر کرد و خاطرنشان کرد که افزایش بیت کوین (BTC) در حالی که بانک‌های سنتی دچار تزلزل می‌شوند، برای صنعت بسیار مهم است. او پیشنهاد کرد که وقتی شتاب بیت کوین کند می شود، می تواند با فشار اتریوم برای افزایش سهام پس از شپلا هماهنگ شود. با افزایش پذیرش در DeFi، NFT و سایر موارد استفاده، برنیسک پیش‌بینی می‌کند که اتریوم در درازمدت جریان‌های صعودی داشته باشد که منجر به افزایش نهایی آن به 10000 دلار تا سال 2025 شود.

تاثیر بالقوه بر قیمت ETH برای معامله گران فارکس

معامله گران فارکس و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال از نزدیک تحولات مربوط به ارتقای شبکه آینده اتریوم، شپلا، و تاثیر بالقوه آن بر قیمت ETH را دنبال می کنند. پیش‌بینی صعودی کریس برنیسک مبنی بر اینکه اتریوم می‌تواند تا سال 2025 به 10,000 دلار برسد، بیشتر با این اعتقاد او پشتیبانی می‌شود که این ارتقا ریسک را از بین می‌برد و درصدهای بالاتر را تشویق می‌کند و در نتیجه تقاضا برای ETH افزایش می‌یابد. با این حال، برخی از فعالان بازار فارکس محتاط هستند، زیرا می‌ترسند که ارتقاء منجر به کاهش قابل توجه ETH در بازار شود. برنیسک این ادعا را رد می کند و در عوض انتظار دارد ارتقاء شپلا منجر به جریان های صعودی برای اتریوم در دراز مدت شود. در نتیجه، به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران فارکس توصیه می‌شود که انتظار نوسان داشته باشند، اما با نوسانات کوتاه‌مدت قیمت گمراه نشوند، زیرا پتانسیل اتریوم در بلندمدت بالا باقی می‌ماند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}