کاهش قیمت طلا در دبی

قیمت طلا در دبی کاهش قابل توجهی را تجربه می کند

قیمت طلا در دبی کاهش قابل توجهی را تجربه می کند، در 10 آوریل، معامله گران فارکس قیمت طلای دبی را زیر نظر داشتند، زیرا در معاملات صبحگاهی افت قابل توجهی را تجربه کردند. قیمت هر اونس طلا بیش از 58 درهم کاهش یافت و قیمت تمام شده را به 7314.31 درهم رساند که معادل 1.62.304.54 روپیه است. این کاهش با روند جهانی مطابقت دارد، به طوری که طلا نقطه ای 0.9٪ کاهش یافته و معاملات آتی طلا 1٪ کاهش یافته است.

معامله گران فارکس اغلب از طلا به عنوان یک دارایی امن برای محافظت در برابر خطرات ارزی و نوسانات بازار استفاده می کنند. بنابراین هر گونه نوسان در قیمت طلا می تواند تاثیر قابل توجهی بر بازار فارکس داشته باشد. به این ترتیب، کاهش اخیر قیمت طلای دبی احتمالاً موج‌هایی در بازار فارکس ایجاد کرده است.

معامله گران فارکس هند از نرخ ارز قوی روپیه-دلار سود می برند

قیمت طلا در دبی بسته به نوع آن متفاوت است. قیمت هر گرم طلای 24 عیار، خالص ترین نوع فلز، 1.75 درهم یا 38.83 روپیه هند (INR) کاهش یافت. در همین حال، طلای ۲۲ عیار ۲ درهم یا ۴۴.۳۸ روپیه کاهش یافت و هر گرم آن ۲۲۳.۵۰ درهم یا ۴۹۵۹.۴۷ روپیه شد. یک گرم طلای 21 عیار 216.25 درهم یا 4798.59 روپیه قیمت دارد، در حالی که قیمت طلای 18 عیار 185.25 درهم یا 4110.70 روپیه است.

با وجود کاهش قیمت طلا، معامله گران فارکس در هند به دلیل قدرت روپیه در برابر دلار، توانستند از نرخ های مطلوب تری بهره مند شوند. نرخ فعلی ارز 1 درهم برابر با 22.19 روپیه است. علاوه بر این، یک کیلوگرم نقره در دبی 2924 درهم یا 64883.56 روپیه هندی قیمت داشت.

شهر طلای دبی با مالیات های پایین تر و نرخ های مقرون به صرفه تر می درخشد

دبی که به شهر طلا نیز معروف است، مقصدی محبوب برای خریداران طلا در سراسر جهان است. این در درجه اول به دلیل نرخ‌های مالیاتی پایین‌تر دولت شهری و رعایت استانداردهای قیمت‌گذاری جهانی است که به خریداران طیف وسیعی از نرخ‌ها را برای انتخاب پیشنهاد می‌دهد. علاوه بر این، به دلیل مالیات بر ارزش افزوده 5 درصدی، طلا در دبی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر نقاط جهان است.

تاثیر قیمت طلای دبی بر بازار فارکس

به طور کلی، کاهش اخیر قیمت طلای دبی تأثیر قابل توجهی بر بازار فارکس داشته است، زیرا معامله گران موقعیت خود را در واکنش به شرایط متغیر بازار تنظیم می کنند. مانند همیشه، معامله گران فارکس به نظارت دقیق بر قیمت طلا و سایر شاخص های کلیدی اقتصادی برای اطلاع از تصمیمات تجاری خود ادامه خواهند داد.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}