لایحه ی آرکانزاس برای بیت کوین

آرکانزاس لایحه ای را برای تنظیم صنعت استخراج بیت کوین تصویب کرد

مجلس نمایندگان و مجلس سنا آرکانزاس پس از تصویب در پارلمان، قانونی را برای کنترل فعالیت های استخراج بیت کوین در این ایالت تصویب کرده‌اند. قانون مربوط به مراکز داده آرکانزاس ۲۰۲۳ برای کنترل بازار استخراج بیت کوین در این ایالت آمریکا، قوانینی برای استخراج کنندگان ارائه کرده و از آن‌ها در برابر قوانین نامنصفه و مالیات‌های نامناسب حمایت می‌کند.  بازار فارکس از نزدیک بازار ارزهای رمزپایه را زیر نظر دارد زیرا همچنان در جامعه به‌طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جزئیات قانون آرکانزاس

این قانون استخراج بیت کوین را به عنوان یک کسب و کار تجاری قانونی تأیید کرده و آن را با سایر مراکز داده‌ها در یک سطح قرار داده است. بر اساس این قانون، استخراج کنندگان ارز دیجیتال می‌بایست مالیات و هزینه‌های دولتی را به صورت معقول پرداخت کنند و به نحوی عمل کنند که مصرف انرژی آن‌ها بر شبکه تولید و انتقال برق شهری آرکانزاس اثرات منفی نداشته باشد. در این قانون، استخراج ارز دیجیتال به عنوان یک فعالیت تجاری قانونی تأیید شده و حقوق مشابهی با مراکز داده‌ها برای استخراج کنندگان ارز دیجیتال تعریف شده است.

قانون پیشنهادی بیان می‌کند که ایالت آرکانزاس "نباید هیچ شرطی را برای شرکت‌های استخراج دارایی دیجیتال اعمال کند که با هر الزامی برای یک مرکز داده متفاوت باشد." این اقدام در آرکانزاس پس از یک طرح مشابه در مونتانا صورت گرفت. در پایان ماه مارس، یک لایحه قانونی برای حفاظت از استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در این ایالت توسط سنا مونتانا تأیید شد.

اهداف قانون آرکانزاس برای بیت کوین

این تدبیر با هدف حفاظت از استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در برابر مالیات‌های ارز دیجیتالی استفاده شده برای پرداخت و کاهش تعرفه‌های انرژی نامناسب برای همه استخراج کنندگان خانگی ارزهای دیجیتال و شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، طراحی شده است.

تگزاس در مقررات استخراج ارزهای دیجیتال موضع متفاوتی اتخاذ می کند

برخلاف سایر ایالت ها، تگزاس موضع متفاوتی در تنظیم صنعت استخراج ارزهای دیجیتال اتخاذ می کند. لایحه‌ای که اساساً انگیزه‌های ماینرهایی را که تحت چارچوب قانونی ارز دیجیتال کار می‌کنند حذف می‌کند، در 4 آوریل توسط کمیته تجارت و بازرگانی سنا تصویب شد. چشم‌انداز نظارتی برای استخراج ارزهای دیجیتال همچنان در حال تکامل است و بازار فارکس و معامله‌گران فارکس نظارتی دقیق بر وضعیت دارند.


				
				
{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}