بازدهی خزانه داری یک کاهش اندک را تجربه می کند

بازدهی خزانه داری یک کاهش اندک را تجربه می کند

طلا در میان تنش‌های شدید به 2050 دلار رسید

در اولین نشست آسیایی، طلا (XAU/USD) به دلیل افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی در دریای سرخ، صعود خود را به بالای مرز 2050 دلار حفظ کرد. این افزایش عدم قطعیت، یک محیط ریسک گریز ایجاد می کند و طلا را به 2055 دلار می رساند که نشان دهنده افزایش 0.06 درصدی روزانه است. به طور کلی، بازدهی خزانه داری یک کاهش اندک را تجربه می کند

 

شاخص USD ثابت می ماند، بازده خزانه داری روند نزولی دارد

شاخص دلار آمریکا (DXY) ثبات را در حدود 102.60 حفظ می کند که از ابتدای سال یک روند تلفیقی را نشان می دهد. همزمان، بازدهی خزانه داری کاهشی ملایم را تجربه می کند و بازدهی 10 ساله به 3.95 درصد رسیده است که به پویایی پیچیده تأثیرگذار بر قیمت طلا کمک می کند.

واگرایی در انتظارات کاهش نرخ باعث عدم اطمینان می شود

انتظارات بازار حاکی از احتمال 86 درصدی کاهش نرخ بهره تا مارس است که چرخه تسهیل 166 واحدی را برای سال 2024 پیش بینی می کند. با این حال، رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا توصیه می کند که از کاهش زودهنگام خودداری کنید و بر نیاز به ثبات نرخ حداقل تا تابستان برای مدیریت تاکید می کند. تورم.

رویدادهای ژئوپلیتیکی وضعیت امن طلا را تقویت می کند

شورشیان حوثی به یک کشتی متعلق به آمریکا در نزدیکی یمن حمله کردند و تنش های ژئوپلیتیکی را تشدید کردند. چنین رویدادهایی جذابیت پناهگاه امن طلا را افزایش می‌دهند و سرمایه‌گذاران در زمان‌های نامشخص به فلز گرانبها روی می‌آورند و به عملکرد مثبت طلا کمک می‌کند.

تمرکز بر تحولات ژئوپلیتیک و شاخص های کلیدی

توجه بازار به پویایی های ژئوپلیتیک خاورمیانه در حال تحول است. معامله گران منتظر اطلاعاتی از شاخص تولید NY Empire State و سخنرانی والر فدرال رزرو در روز سه شنبه هستند که تأثیرات بالقوه ای را بر قیمت طلا ارائه می دهد.

پیمایش در فارکس در میان درخواست پناهگاه امن طلا

برای معامله گران فارکس و ارزهای دیجیتال، افزایش اخیر طلا به پیچیدگی اضافه می کند. شاخص دلار، بازدهی خزانه داری و رویدادهای ژئوپلیتیکی بر جذابیت پناهگاه امن طلا تأثیر می گذارد. به عنوان یک بازیگر مهم در فارکس، نوسانات قیمت طلا خطرات و فرصت‌هایی را برای معامله‌گرانی که در بازارهای ارز حرکت می‌کنند، ایجاد می‌کند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}