حرکتی که مشتاقانه در انتظار جامعه کریپتو بود

حرکتی که مشتاقانه در انتظار جامعه کریپتو بود

رالی بیت کوین در میان پیش بینی تایید ETF SEC

بیت کوین با افزایش 4.39 درصدی در روز دوشنبه، برای بازیابی 45000 دلار افزایش یافت. این صعود یک سری برد سه جلسه ای را برای BTC افزایش داد. احیای مجدد با انتظارات فزاینده در مورد تایید احتمالی SEC برای اولین دسته از ETF های نقطه BTC، حرکتی که مشتاقانه توسط جامعه ارزهای دیجیتال منتظر بود، تقویت شد. این سطح آخرین بار در آوریل 2022 توسط BTC برگزار شد.

احساسات سرمایه گذار و انتظارات ETF نقطه BTC

بازار شاهد افزایش تقاضا برای بیت کوین بود زیرا سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر تصمیم SEC در مورد ETF های نقطه بیت کوین بودند. گمانه زنی ها و انتظارات پیرامون راه اندازی یک بازار ETF نقطه بیت بیت کوین، احساسات صعودی را در میان معامله گران و سرمایه گذاران ایجاد کرد و باعث افزایش علاقه و حرکت مثبت در فضای کریپتو شد.

اعتماد بیت کوین ETP و پیش بینی تاثیر بازار

خبر سرمایه‌گذاری بالقوه 200 میلیون دلاری در Bitwise Bitcoin ETP Trust توسط یک سرمایه‌گذار، بر انتظارات فزاینده برای جریان‌های ورودی قابل توجه به بازار ETF نقطه BTC افزود. نظرات کارشناسان از تحلیلگرانی مانند جیمز سیفارت و اریک بالچوناس بر تاثیرات کوتاه مدت و بلندمدت متفاوت بازار ETF نقطه بیت کوین بر مسیر بیت کوین تاکید کرد و بر توجه بخش های مختلف سرمایه گذار مانند مشاوران و موسسات تاکید کرد.

تصمیم در مورد SBF و پیامدهای آن

لغو اتهامات وزارت دادگستری ایالات متحده علیه سام بنکمن-فرید در رابطه با تامین مالی کمپین انتخاباتی و رشوه دادن به مقامات چینی جنجال برانگیخت. بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال ابراز نارضایتی کردند و این حرکت را به فشار بالقوه دولت ایالات متحده مرتبط کردند. دخالت سناتور الیزابت وارن و ارتباط آن با کمپین ضد رمزنگاری حزب دموکرات نگرانی‌هایی را در چشم‌انداز سیاسی گسترده‌تر ایجاد کرد.

تجزیه و تحلیل بازار فارکس و سیگنال های بیت کوین

برای معامله‌گران فارکس، تغییرات قیمت بیت‌کوین با پیش‌بینی تاییدیه‌های ETF نقطه‌ای BTC پشتوانه شده است. تجزیه و تحلیل فنی سیگنال های صعودی را برای BTC نشان داد، به خصوص که بالای EMA های کلیدی قرار داشت و هدف آن 46000 دلار بود. برعکس، شکستن زیر سطوح حمایتی خاص می‌تواند نشان‌دهنده حرکت رو به پایین بالقوه باشد. اتریوم نیز الگوهای مشابهی را نشان داد و روند صعودی را بالاتر از سطوح حمایتی کلیدی تایید کرد و در عین حال مقاومت بالاتر را هدف گرفت.
پیش‌بینی‌ها و گمانه‌زنی‌های جاری در مورد تأییدیه‌های ETF نقطه BTC همچنان بر بحث‌ها در بازار کریپتو مسلط است و به طور قابل‌توجهی بر حرکت قیمت بیت‌کوین تأثیر می‌گذارد. معامله گرانی که از نزدیک این تحولات را رصد می کنند، به دنبال فرصت های معاملاتی بالقوه در بازار فارکس هستند و استراتژی های خود را با نتیجه تصمیمات SEC و احساسات گسترده تر بازار نسبت به ETF های مبتنی بر رمزنگاری هماهنگ می کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}