تلاش های ترامپ برای NFT با موفقیت روبه کاهشی روبرو شد

تلاش های ترامپ برای NFT با موفقیت روبه کاهشی روبرو شد

زمینه سازی فروش رمز ارزهای ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، به دنبال تلاشی کم‌رنگ برای احیای تجارت کارت معاملاتی NFT خود، به سرعت در حال واگذاری دارایی‌های ارزهای دیجیتال قابل توجه خود، به ویژه اتریوم (ETH) است. تجزیه و تحلیل شرکت اطلاعاتی بلاک چین Arkham نشان می دهد که ترامپ در سه هفته گذشته 1075 ETH را تخلیه کرده است که بالغ بر 2.4 میلیون دلار است و تلاش های ترامپ برای NFT با موفقیت روبه کاهشی روبرو شد

 

NFT Business Flop & Lingering Crypto Holdings

تلاش‌های ترامپ برای NFT با موفقیت‌های کاهش‌یافته نسبت به تلاش‌های متوالی مواجه شد. علیرغم افزایش قیمت اولیه برای اولین مجموعه او در دسامبر، انتشارهای بعدی، از جمله "نسخه Mugshot" با لباس دستگیری او در جورجیا، نتوانست علاقه خود را حفظ کند. با فروش کمتر از نیمی از "نسخه Mugshot"، قیمت کف مجموعه های قبلی به شدت کاهش یافت.

واکنش ها و حدس و گمان های ترکیبی

در حالی که برخی از ترامپ به دلیل عدم حفظ اتریوم در میان شوخی‌های توییتری انتقاد کردند، گمانه‌زنی‌ها حاکی از تغییر احتمالی اتریوم به سولانا، یک شبکه رقیب بود. دارایی‌های ارز دیجیتال باقی‌مانده ترامپ 2.2 میلیون دلار است، از جمله ETH، WETH، MAGA coin، Pepecoin و JESUS و غیره.

سکوت ترامپ در میان مشکلات حقوقی

با وجود فروش قابل توجه، ترامپ به طور علنی انگیزه پشت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال خود را توضیح نداده است. با این حال، او اخیراً به دلیل مشارکت در تعقیب‌های کیفری متعدد، بیش از 100 میلیون دلار هزینه‌های قانونی بدهکار است.

مفاهیم فارکس و حدس و گمان بازار

برای معامله گران فارکس و کریپتو، اقدام ترامپ برای انحلال مقدار قابل توجهی از اتریوم ممکن است نشان دهنده تغییر در احساسات بازار باشد. چنین فروش قابل توجهی توسط چهره های با نفوذ می تواند بر ارزش گذاری و درک ارزهای دیجیتال خاص مانند اتریوم تأثیر بگذارد. معامله گران ممکن است بر اساس چنین اقداماتی، حرکات بالقوه بازار یا تغییرات احساسات را مشاهده کنند، که آنها را وادار می کند تا موقعیت و استراتژی های خود را در بازار فارکس با توجه به اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال مرتبط ارزیابی کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}