نوسانات در بازار طلا می تواند بر ارزش ارز تاثیر بگذارد

نوسانات در بازار طلا می تواند بر ارزش ارز تاثیر بگذارد

قیمت طلا در میان گمانه زنی های افزایش نرخ فدرال رزرو کاهش می یابد

قیمت طلا در روزهای اخیر کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است و از کمی کمتر از 2000 دلار در هر اونس در روز دوشنبه به حدود 1958 دلار امروز کاهش یافته است.این نوسانات در بازار طلا می تواند بر ارزش ارز تاثیر بگذارد. این سیر نزولی در درجه اول به نشانه های فدرال رزرو در مورد افزایش احتمالی نرخ بهره در آینده و کاهش حق بیمه ریسک ژئوپلیتیکی که قبلاً از قیمت طلا حمایت می کرد، نسبت داده می شود.

کنفرانس فدرال رزرو بر عدم قطعیت در سیاست پولی تاکید کرد

اظهارات اخیر فدرال رزرو فضایی از ابهام را در بازارهای مالی ایجاد کرده و باعث کاهش بیشتر قیمت طلا شده است. در حالی که بسیاری از مقامات فدرال رزرو لحن متعادلی را حفظ کردند، برخی به احتمال افزایش بیشتر نرخ بهره در صورتی که داده های اقتصادی در مورد سطوح تورم لازم بدانند اشاره کردند. فدرال رزرو در حال حاضر میزبان کنفرانسی برای بزرگداشت صدمین سالگرد تقسیم تحقیقات و آمار است، با سخنرانان برجسته ای از جمله رئیس پاول و معاون رئیس جفرسون.

کاهش معاملات آتی طلا با تحلیل تکنیکال ادامه دارد

معاملات آتی طلا، که با فعال ترین قرارداد دسامبر ارائه می شود، یک افت ثابت را تجربه کرده است و در حال حاضر 17.50 دلار (-0.89٪) کاهش یافته و در ساعت 4:40 بعد از ظهر به وقت شرقی به 1956 دلار رسیده است. این سومین روز متوالی کاهش ارزش قابل توجهی برای طلا است. تجزیه و تحلیل تکنیکال نشان دهنده عدم پشتیبانی عمده تا حدود 1945 دلار است، یعنی سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2٪.

حق بیمه ریسک رویداد ژئوپلیتیک کاهش می یابد

افزایش اخیر قیمت طلا که توسط یک رویداد ژئوپلیتیکی آغاز شده است، اکنون در بازار نقش داشته است. تمرکز روی تغییرات بالقوه در سیاست پولی فدرال رزرو تغییر کرده است. این انتقال فرصت هایی را برای معامله گران فراهم کرده است تا از تحرکات بازار سرمایه گذاری کنند و سود ببرند.

پیامدها برای معامله گران فارکس در میان نوسانات قیمت طلا

نوسانات اخیر در قیمت طلا پیامدهایی برای معامله گران فارکس دارد. نوسانات در بازار طلا می تواند ارزش ارز را تحت تاثیر قرار دهد، و این تغییرات باید در هنگام تصمیم گیری در مورد معاملات فارکس به دقت نظارت شود. بحث‌های جاری فدرال رزرو و چشم‌انداز اقتصادی در حال تحول همچنان از عوامل مهم تأثیرگذار بر بازار طلا و فارکس هستند. معامله گران فارکس باید هوشیار باشند و استراتژی های خود را برای حرکت در این محیط پویا تطبیق دهند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}