تلاش EURUSD برای شکستن علامت 1.0900 در نشست آسیایی

تلاش EURUSD برای شکست 1.0900 در جلسه آسیایی

حرکت صعودی یورو/دلار نامشخص است

در یک چرخش متوسط، جفت ارز EURUSD توانسته است روند شکست شش روزه خود را متوقف کند و از پایین ترین سطح شش هفته ای خود که در روز جمعه در حدود 1.0845 به ثبت رسیده بود، بازگشت. با این حال، این واژگونی فاقد اعتقاد صعودی قوی است، زیرا این جفت در تلاش است تا از مرز 1.0900 در جلسه آسیایی عبور کند. معامله گران با احتیاط حرکت می کنند و آگاهند که احساسات صعودی نهفته در اطراف دلار می تواند مانع از هر گونه سود قابل توجهی در روز شود.

انعطاف‌پذیری USD EUR/USD صعودی است

دلار آمریکا (USD) هفته جدید را با لحن ضعیفی آغاز می کند و افزایش های اخیر خود را تثبیت می کند که آن را به سطوح غیرقابل مشاهده از 12 جولای رسانده است. چشم انداز فدرال رزرو (فدرال رزرو) برای حفظ نرخ های بهره بالاتر برای یک دوره طولانی همچنان به حمایت از گرینبک ادامه می دهد و معامله گران را از ورود به موقعیت های صعودی قوی در جفت EUR/USD باز می دارد.

چشم انداز سیاست پولی فدرال رزرو

فعالان بازار انتظار دارند چرخه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در ماه سپتامبر متوقف شود. با این حال، گمانه زنی های مداوم در مورد یک افزایش ۲۵ واحدی دیگر تا پایان سال وجود دارد. آخرین گزارش شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) رشد متوسطی را در قیمت های مصرف کننده در ماه جولای نشان می دهد. همراه با داده های اندکی بالاتر از حد انتظار شاخص قیمت تولید کننده ایالات متحده (PPI)، واضح است که چالش هدایت تورم به هدف 2 درصدی فدرال رزرو همچنان ادامه دارد.

توقف افزایش نرخ بالقوه بانک مرکزی اروپا و سمپوزیوم آینده جکسون هول

معامله گران همچنین احتمال قطع 9 افزایش متوالی نرخ بهره توسط بانک مرکزی اروپا (ECB) در ماه سپتامبر را در نظر می گیرند. سمپوزیوم در حال پیشروی جکسون هول، که در آن اظهارات بانک مرکزی ممکن است باعث نوسانات قابل توجهی در بازار شود، معامله گران را در مورد شرط بندی های تهاجمی محتاط کرده است. با توجه به این پس‌زمینه، انتظار برای خریدهای مستحکم قبل از تایید پایان روند نزولی اخیر، محتاطانه به نظر می‌رسد.

داده های آلمانی و زمینه فارکس

از آنجایی که معامله گران به دنبال سیگنال های قوی تر از جهت گیری بازار هستند، توجه به انتشار آتی شاخص قیمت تولید کننده آلمان (PPI) و گزارش ماهانه Buba معطوف می شود. این انتشار می تواند به طور بالقوه مسیر ارز مشترک را شکل دهد و حرکتی را برای جفت EUR/USD ایجاد کند. در میان این محیط، بازار فارکس همچنان با عوامل مؤثر بر یورو و دلار آمریکا هماهنگ است، زیرا شاخص‌های اقتصاد کلان، تصمیمات بانک مرکزی و احساسات اقتصادی جهانی برای شکل دادن به ارزش‌گذاری ارز در تعامل هستند. معامله گران فارکس و ارزهای دیجیتال از نزدیک این تحولات را برای یافتن فرصت ها در این بازار پویا زیر نظر دارند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}