محیط ارز دیجیتال در حال تجربه تغییرات سریع

محیط ارز دیجیتال در حال تجربه تغییرات سریع

تمرکز اف‌بی‌آی بر رمزنگاری

در حال تلاش برای جلوگیری از نقض مقررات فدرال ارزهای دیجیتال، دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) اخیراً مصادره نزدیک به 1.7 میلیون دلار از دارایی های دیجیتال را در دوره مارس تا مه فاش کرد. با توجه به تجربه تغییرات سریع در محیط ارز دیجیتال، اقدامات FBI عزم آن را برای تنظیم موثر آن نشان می دهد.

تفکیک دارایی های توقیف شده

دارایی های مصادره شده شامل بیت کوین، اتر، تتر، دای و مونرو از منابع مختلف، به ویژه کیف پول های صرافی بایننس به دست آمده است. بزرگترین مصادره دارایی 428.5 اتر از ناحیه شرقی ویرجینیا به ارزش حدود 463000 دلار بود که نشان دهنده اقدامات فزاینده FBI در بخش ارزهای دیجیتال است.

موضع FBI در مورد عملیات دیجیتال غیرقانونی

طبق گزارش FBI، دلیل این توقیف دارایی ها مقابله با نقض قوانین فدرال است. این سازمان در ماموریت خود برای حفظ یکپارچگی سیستم مالی و محافظت از افراد در برابر فعالیت های بدخواهانه در حوزه دیجیتال تزلزل ناپذیر است.

هشدارها و همکاری با حوزه رمزنگاری

علاوه بر توقیف دارایی‌ها، FBI با بخش کریپتو برای مقابله با تهدیدات احتمالی همکاری نزدیکی داشته است. این آژانس اکنون توجه خود را به کلاهبرداری های مرتبط با توکن های غیرقابل تعویض (NFT) معطوف کرده است و به مردم در مورد وب سایت های تقلبی و کلاهبرداری های فوری هشدار داده است. افزایش قابل توجهی در تبلیغات فریبنده مشاغل رمزنگاری نیز شناسایی شده است، به طوری که FBI از شهروندان می خواهد که مراقب پیشنهادهای شغلی مشکوک مرتبط با طرح های رمزنگاری غیرقانونی باشند.

کلاهبرداران از نهادهای تاسیس شده تقلید می کنند

اخیراً یک حادثه کلاهبرداری توسط Todayq News فاش شد که در آن کلاهبرداران جعل هویت حساب توییتر Blockchain Capital بودند. آنها به دروغ یک هدیه توکن BCAP را تبلیغ کردند، حتی یک وب سایت جعلی شبیه به سایت رسمی Blockchain Capital درست کردند. این مانور فریبنده با هدف فریب دادن افراد، در نهایت تلاش برای فریب دادن آنها به مرتبط کردن کیف پول های رمزنگاری شده و کلاهبرداری وجوه آنها انجام شد.

پیامدها برای بازار فارکس

درهم تنیدگی بازارهای ارزهای دیجیتال و فارکس به طور فزاینده ای آشکار می شود. از آنجایی که بسیاری از معامله گران فارکس برای گنجاندن ارزهای دیجیتال در پرتفوی خود سرمایه گذاری می کنند، تمایز بین معاملات کلاسیک فارکس و معاملات ارزهای دیجیتال کمتر مشخص می شود. رویکرد پیشگیرانه FBI نشان دهنده تعهد دولت ایالات متحده برای ایجاد یک محیط تجاری محافظت شده برای ارزهای سنتی و دیجیتال است. با ادغام جفت ارزهای رمزنگاری شده در پلتفرم های متعدد فارکس، اثر موجی این تلاش های نظارتی قابل توجه است. برای کسانی که در عرصه فارکس با جفت ارزهای رمزنگاری شده درگیر هستند، به روز ماندن در محیط نظارتی و خطرات احتمالی کلاهبرداری هم برای محافظت از سرمایه گذاری و هم برای بهینه سازی نتایج معاملات ضروری است.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}