شاخص های فنی کوتاه مدت نزولی باقی می مانند

شاخص های فنی کوتاه مدت نزولی باقی می مانند

ادامه نزول بیت کوین نگرانی ها را برانگیخته است

قیمت بیت کوین (BTC) به کاهش خود ادامه داده است و یک زنجیره باخت را به پنج جلسه افزایش داده و در روز یکشنبه به 29586 دلار بسته شده است. قیمت برای دومین روز متوالی به زیر 30000 دلار رسید که تحت تاثیر عدم قطعیت در مورد تایید احتمالی ETF های بیت کوین نقطه ای بود. شاخص‌های فنی کوتاه‌مدت نزولی باقی می‌مانند و نشانه‌ای از افت احتمالی به سطح زیر 28500 دلار است.

نمودارهای روزانه و 4 ساعته سیگنال های ترکیبی را ارائه می دهند

نمودار روزانه بیت کوین نشان دهنده یک روند صعودی در بلندمدت است زیرا میانگین متحرک نمایی 50 روزه از میانگین متحرک نمایی 200 روزه افزایش می یابد. با این حال، نمودار 4 ساعته منعکس کننده احساسات نزولی است زیرا EMA 50 روزه به EMA 200 روزه کاهش می یابد. RSI 14-Daily و RSI 14-4H نشان دهنده احساسات نزولی است که حکایت از سقوط احتمالی تا زیر 28500 دلار دارد.

تأثیر سیاسی بر تصمیم SEC برای ETF نقطه BTC

جان رید استارک، مسئول سابق SEC ابراز تردید کرد که SEC فعلی یک برنامه ETF بیت کوین را تایید کند. استارک معتقد است که پیروزی جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری 2024 می‌تواند موضع را تغییر دهد و احتمالاً منجر به توقف بیشتر اختلالات SEC مربوط به ارزهای دیجیتال شود.

نبردهای حقوقی و عدم قطعیت های نظارتی

نتایج پرونده های SEC علیه Binance و Coinbase، همراه با برنامه ARK Invest Spot BTC ETF، همچنان عامل مهمی بر بازار است. اگر SEC در مورد Coinbase شکست بخورد، ممکن است یک رالی شکست رخ دهد. با این حال، عدم قطعیت فعلی همچنان یک باد مخالف قوی برای بیت کوین و دارایی های مرتبط است.

حرکات بالقوه بازار و تمرکز کلیدی

جلسه دوشنبه شلوغ‌تری پیش‌بینی می‌شود، با تأثیرات بالقوه SEC در مقابل گفتگوهای مرتبط با ریپل، به‌روزرسانی‌های ETF و اخبار مربوط به Coinbase. تحولات قانونگذاران ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز به توجه دقیق نیاز دارد زیرا این موارد می تواند به طور قابل توجهی بر حرکات بازار تأثیر بگذارد.

تعامل بین بیت کوین و فارکس

نوسانات قیمت بیت کوین فقط برای معامله گران ارزهای دیجیتال نگران کننده نیست. آنها می توانند در بازار فارکس نیز پیامدهایی داشته باشند. بسیاری از معامله گران فارکس بیت کوین را به عنوان یک جایگزین مناسب برای سرمایه گذاری یا حتی یک محافظ در برابر بی ثباتی ارز سنتی می دانند. عدم قطعیت های کنونی، مانند مواردی که در مورد ETF های نقدی BTC، مسائل حقوقی با نهادهایی مانند کوین بیس، و پویایی های سیاسی، همگی موجی را به بازار فارکس وارد می کنند. معامله گران ارز بهتر است این تحولات مربوط به بیت کوین را زیر نظر داشته باشند. درک نحوه رفتار بیت کوین در شرایط مالی امروزی فقط جالب نیست. ضروریه. همانطور که امور مالی جهانی به تکامل خود ادامه می دهد، رابطه بین بیت کوین و فارکس نیز ادامه می یابد و حداقل پنج بار در جنبه های مختلف تحلیل بازار در هم تنیده شده است. مطلع باشید، آگاه باشید و بدانید که در بازار امروز، آنچه در کریپتو اتفاق می افتد همیشه در کریپتو باقی نمی ماند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}