مسابقه پرجمعیت برای ETF آتی اتریوم

مسابقه پرجمعیت برای ETF آتی اتریوم

رقابت شدیدی برای ETF آتی اتریوم پدیدار می شود

Roundhill Investments و VanEck اخیراً به دنبال شرکت VolatilityShares برای ETF های آتی اتریوم ثبت نام کرده اند. این حرکت در بحبوحه یک مسابقه پرجمعیت انجام می شود که ناشی از علاقه نهادی به فضای کریپتو است. در حالی که SEC به بررسی پرونده‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) ادامه می‌دهد، دسته جدیدی از پرونده‌ها برای ETFهای آتی اتریوم پدیدار شده است که بازار شلوغی را ایجاد کرده است.

درک Ethereum Futures ETF

ETF آتی اتریوم، در صورت تایید، با ردیابی قراردادهای آتی ارز دیجیتال، سرمایه گذاران را در معرض دارایی های دیجیتال قرار می دهد. برخلاف ETF بیت‌کوین نقطه‌ای که قیمت بیت‌کوین فیزیکی را ردیابی می‌کند، ETF آتی اتر یک وسیله سرمایه‌گذاری سنتی را برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به تغییرات قیمت اتریوم ارائه می‌کند. یکی از دلایل احتمالی تردید SEC در تأیید قراردادهای آتی ETH، ابهام در مورد طبقه بندی اتر به عنوان یک اوراق بهادار و همچنین نگرانی در مورد سطح نقدینگی در بازار آتی است.

سهام نوسان منجر به شارژ می شود

سهام نوسانات، با چهار ETF به ارزش 173.6 میلیون دلار، در 28 ژوئیه برای ETH ETF ثبت نام کرد، زیرا رقابت برای ETF های Spot BTC بیش از حد شلوغ شد. چندین بازیکن برجسته از جمله BlackRock، Fidelity Investments، Invesco، WisdomTree و Ark Invest به دنبال تاییدیه SEC برای راه اندازی ETF های Spot Bitcoin هستند. Roundhill و VanEck درخواست‌های ETH آتی ETF خود را در 1 آگوست ثبت کردند، با کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که حرکت Roundhill ممکن است با هدف کسب تخصص در متاورس یا تضمین مزیت حرکت اول در بازار رقابتی ETF نقطه‌ای باشد.

بیت کوین ETF علاقه به ETF های ETH را افزایش می دهد

علاقه به ETF های بیت کوین تبدیل شدن به ETF های اتریوم را به عنوان یک موضوع اجتناب ناپذیر کرد. Grayscale Investments، Valkyrie و Bitwise Asset Management قبلا برای ETFهای آتی ETH در ماه مه ثبت نام کرده بودند اما احتمالاً به دلیل نگرانی در مورد طبقه بندی امنیتی اتر، برنامه های خود را پس گرفتند. رئیس ETF Store Inc. Nate Geraci معتقد است که اگر SEC ETFهای آتی ETH را تأیید کند، متقاضیان قبلی مانند Grayscale مجدداً وارد مسابقه می شوند که منجر به افزایش علاقه و تشکیل پرونده های بعدی می شود.

پیامدها برای معامله گران فارکس

برای معامله گران فارکس و ارزهای دیجیتال، توسعه ETFهای آتی اتریوم یک فرصت قابل توجه است. در صورت تایید، این ETF می‌تواند راه جدیدی را برای معامله‌گران فراهم کند تا از طریق ابزارهای سرمایه‌گذاری سنتی به حرکت‌های قیمت اتریوم دسترسی داشته باشند و چالش‌های مرتبط با خرید، ذخیره‌سازی و حفظ مستقیم ارز دیجیتال را کاهش دهد. علاوه بر این، علاقه فزاینده به ETF های آتی ETH می تواند پیامدهایی برای بازار فارکس داشته باشد و به طور بالقوه بر ارزش و پویایی معاملات سایر دارایی ها و ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. با تشدید رقابت، معامله گران باید تحولات نظارتی و روندهای بازار را از نزدیک نظارت کنند تا از فرصت های معاملاتی بالقوه ناشی از ETF آتی اتریوم بهره ببرند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}