همزمانی نهنگ بیت کوین با حرکت های مهم

همزمانی نهنگ بیت کوین با حرکت های مهم

تراکنش تاریخی 11 ساله نهنگ بیت کوین خفته

در یک تحول قابل توجه، یک نهنگ بیت کوین که بیش از 11 سال خاموش مانده بود، ناگهان دوباره ظهور کرد و تراکنش 1037.42 بیت کوین به ارزش بیش از 37.8 میلیون دلار را به آدرسی جدید انجام داد. خرید اولیه این وجوه توسط نهنگ به آوریل 2021 برمی گردد، زمانی که قیمت بیت کوین تقریباً 4.92 دلار در هر توکن بود. با توجه به قیمت های فعلی، این معامله نشان دهنده سود خیره کننده بیش از 740000٪ است.

غول های مالی پیش بینی های صعودی بیت کوین را جرقه می زنند

ظهور مجدد نهنگ بیت کوین با حرکت های قابل توجهی در چشم انداز مالی همزمان است، زیرا بازیگران بزرگی مانند BlackRock، Fidelity و Invesco به دنبال فهرست کردن یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده هستند. این تحولات باعث ایجاد خوش بینی در میان تحلیلگران شده و منجر به پیش بینی های صعودی برای قیمت بیت کوین شده است. یک تحلیلگر ناشناس برجسته حدس می‌زند که بیت‌کوین می‌تواند قبل از نصف شدن آینده ارز دیجیتال، که انتظار می‌رود در آوریل 2024، به 40000 دلار یا حتی 50000 دلار برسد.

ارقام قابل توجه پتانسیل بیت کوین را افزایش می دهند

چهره های قابل توجهی از دنیای مالی نیز به جمع پیش بینی های خوش بینانه پیوسته اند. رابرت کیوساکی، که به خاطر کتاب تأثیرگذارش «پدر پولدار پدر فقیر» شهرت دارد، افزایش خیره کننده ارزش بیت کوین را پیش بینی می کند و پیش بینی می کند در آینده نزدیک به ۱۲۰ هزار دلار برسد. همزمان، کشورهای بریکس در حال آماده شدن برای راه‌اندازی ارزی با پشتوانه طلا هستند و به چشم‌انداز خوش‌بینانه رشد بالقوه بیت‌کوین شتاب بیشتری می‌بخشد.

بازبینی خوشبینانه قیمت بیت کوین استاندارد چارترد

استاندارد چارترد، یک شرکت خدمات مالی و بانکی چندملیتی مستقر در لندن، احساسات مثبت را تکرار می کند و پیشنهاد می کند که بیت کوین می تواند تا پایان سال جاری به 50,000 دلار برسد و تا پایان سال 2024 احتمالاً به 120,000 دلار برسد. جف کندریک، تحلیلگر برجسته ارز خارجی. در استاندارد چارترد، پیش‌بینی قبلی بانک را 20 درصد به سمت بالا اصلاح کرده است. این تجدید نظر به افزایش سوددهی ماینرها در هر بیت کوین نسبت داده می شود که منجر به کاهش عرضه خالص بیت کوین و افزایش مورد انتظار قیمت ارز دیجیتال می شود.

افزایش بیت کوین: پیامدها برای معامله گران فارکس

برای معامله گران فارکس و کریپتو، این تحولات در بازار بیت کوین پیامدهای مهمی دارد. بیدار شدن یک نهنگ خفته بیت کوین و احساسات صعودی غول های مالی و تحلیلگران می تواند باعث افزایش علاقه و سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال شود. همانطور که موسسات مالی بیشتر محصولات مرتبط با بیت کوین مانند ETF ها را بررسی می کنند، ارزش این ارز دیجیتال ممکن است نوسانات بیشتری را تجربه کند. معامله گران باید از نزدیک پویایی بازار را زیر نظر داشته باشند و ریسک ها و فرصت هایی را که در چشم انداز در حال تحول فارکس به وجود می آیند را به دقت ارزیابی کنند. مثل همیشه، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال دارای ریسک‌های ذاتی است و معامله‌گران باید در استراتژی‌های معاملاتی خود احتیاط و دقت لازم را به خرج دهند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}