ارزش ارزهای دیجیتال کاهش یافت

ارزش ارزهای دیجیتال کاهش یافت

قیمت بیت کوین در آستانه نشست FOMC به زیر 29 هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین با کاهشی روبرو شد و برای مدت کوتاهی به زیر سطح 29000 دلار سقوط کرد، درست قبل از جلسه FOMC، که طی آن افزایش احتمالی 25 واحدی نرخ پایه مورد بحث بود. ارزش این ارز دیجیتال تا 28,897 دلار کاهش یافت و کمی بهبود یافت و در حدود 29,115 دلار معامله شد.

در میان روند صعودی نامشخص، قیمت 29 هزار دلار را پس می‌گیرد

اگرچه قیمت بیت کوین توانست حمایت خود را در 29000 دلار بازیابی کند، اما عدم قطعیت در مورد احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد، در درجه اول به دلیل مقاومت مورد انتظار در میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) که در حال حاضر روی 29362 دلار تعیین شده است. شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) احتمال صعودی را نشان می دهد، اما معامله گران در مورد تلاقی های نزولی در افق محتاط هستند.

چشم انداز نزولی برای قیمت بیت کوین نزدیک به 29 هزار دلار ادامه دارد

چشم انداز قیمت بیت کوین همچنان نزولی است زیرا در محدوده 29000 تا 30000 دلار قرار دارد. به احساسات منفی، شاخص قدرت نسبی (RSI) اضافه می شود که به سرعت در حال کاهش به سمت منطقه فروش بیش از حد است. معامله گران ممکن است از این فرصت برای موقعیت های کوتاه سودآور با هدف قرار دادن 28000 و 25000 دلار استفاده کنند و تصمیم آتی در مورد افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو ممکن است بر روی قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد.

با نزدیک شدن به جلسه FOMC و افزایش نرخ، سرمایه گذاران محتاط هستند

با نزدیک شدن به جلسه FOMC، سرمایه‌گذاران با احتیاط پیش می‌روند که منجر به محدود شدن دامنه معاملات می‌شود. احتمال افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره و نگرانی‌ها در مورد تورم بر احساسات بازار تأثیر می‌گذارد. افزایش احتمالی بیشتر نرخ توسط فدرال رزرو می تواند چالش های موجود در بازار ارزهای دیجیتال را تشدید کند.

به دنبال کاتالیزورهای جدید برای بازار بیت کوین در میان شاخص های اقتصادی

برای احیای شور و شوق در بازار بیت کوین، معامله گران در جستجوی کاتالیزورهای جدید هستند. ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار در Oanda، بر نیاز به چنین عوامل محرکی تاکید می کند. به غیر از نشست FOMC، سرمایه گذاران همچنین به شدت مراقب شاخص اعتماد مصرف کننده (CCI) و گزارش های آتی در مورد ادعاهای بیکاری و هزینه های مصرف شخصی (PCE) در اواخر هفته هستند. علاوه بر این، در حالی که نرخ هش ماینینگ بیت کوین در حال حاضر با رکود مواجه است، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant اطمینان می دهد که این اتفاق غیر معمول نیست و از نظر تاریخی، قیمت در کنار افزایش فشار خرید در طول تعدیل قیمت بهبود یافته است.

تاثیر نوسانات قیمت بیت کوین بر معامله گران فارکس

تحولات اخیر در بازار کریپتو، به ویژه نوسانات قیمت بیت کوین، می تواند تأثیر قابل توجهی بر معامله گران فارکس و کریپتو داشته باشد. شرکت‌کنندگان فعال در بازار فارکس ممکن است با معامله جفت ارزهای رمزپایه مانند BTC/USD فرصت‌هایی برای محافظت یا حدس‌زنی در مورد حرکات قیمت بیت‌کوین پیدا کنند. عدم قطعیت پیرامون جلسه FOMC و افزایش احتمالی نرخ بهره توسط فدرال رزرو نیز می تواند بر احساسات کلی بازار تأثیر بگذارد و منجر به نوسانات جفت ارز فارکس شود. معامله گران فارکس باید این رویدادها و شاخص های اقتصادی ذکر شده در اخبار را به دقت زیر نظر داشته باشند تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و از حرکات بازار سرمایه گذاری کنند. رابطه بین ارزش ذاتی بیت کوین و نرخ هش استخراج آن، همانطور که توسط CryptoQuant ذکر شده است، همچنین می تواند بینش ارزشمندی را برای معامله گران فارکس فراهم کند که به دنبال درک احساسات گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال هستند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}