نوسانات مداوم در قیمت اتریوم

نوسانات مداوم در قیمت اتریوم

اتریوم گاوها و خرس‌ها در میان ابهامات نظارتی می‌جنگند

جلسه معاملاتی پنجشنبه با ترکیبی از داده‌های سهام‌داری صعودی و گزارش‌های CPI ایالات متحده آغاز شد که با عدم قطعیت‌های نظارتی مقابله کرد. اتریوم (ETH) 0.37 درصد سقوط کرد تا روز چهارشنبه در 1872 دلار به پایان رسید، که عمدتاً به دلیل اظهارات رئیس SEC، گری جنسلر بود. با وجود این، شاخص های فنی حاکی از بازگشت احتمالی به 1950 دلار بود.پ

موقعیت بازار اتریوم: تصویری ترکیبی

قیمت اتریوم دچار تلاطم شد و به اوج اولیه 1876 دلار رسید و به 1864 دلار سقوط کرد. نمودار روزانه حرکت صعودی را نشان داد، با ETH/USD بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه (1855 دلار) و 200 روزه (1761 دلار). در همین حال، نمودار 4 ساعته یک چشم انداز نزولی کوتاه مدت را نشان می دهد که اتریوم با مقاومت قوی در سطح حیاتی 1900 دلار مواجه می شود.

افزایش قیمت و اظهارات نظارتی بر اتریوم تأثیر می گذارد

جریان های سرمایه گذاری در اتریوم افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از 27 ژوئن رسید. در همین حال، اظهارات گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، عدم اطمینان را به همراه آورد و بر اعداد و ارقام تورم پایین تر ایالات متحده سایه انداخت. اظهارات او در مورد فقدان مقررات در فضای کریپتو و امتناع از عقب نشینی از مسائل مربوط به کریپتو، به احساسات نزولی بازار افزود.

معامله گران فارکس اتریوم را در میان نوسانات بازار رصد می کنند

برای معامله گران فارکس، نوسانات مداوم در قیمت اتریوم ممکن است سیگنال های بازار ارزشمندی را ارائه دهد. اگر روند نزولی در اتریوم ادامه یابد، معامله‌گران فارکس ممکن است به ارزهای سنتی فیات یا سایر دارایی‌های دیجیتال پایدار بازگردند. نظرات نظارتی و داده های کلان اقتصادی مانند گزارش PPI ایالات متحده و ادعاهای بیکاری همچنان بر بازار فارکس و ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}