پیش بینی ویلی وو: رونق قیمت بیت کوین

پیش بینی ویلی وو: رونق قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) پس از رسیدن به آستانه بالاتر، به زیر مرز 31000 دلار سقوط کرده است، اما تقاضا برای معاملات آتی بیت کوین از سوی سرمایه گذاران نهادی و حرفه ای همچنان در حال افزایش است. این افزایش تقاضا نشان می‌دهد که فشار قیمتی می‌تواند در افق دارایی مالی غیرمتمرکز پیشرو باشد.

تقاضای آتی تقویم قیمت بیت کوین را تعیین می کند

به گفته ویلی وو، متخصص بازار ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی وی این است که تقاضای بازارهای آتی تقویم که در بین متخصصان و موسسات محبوب هستند، نقش مهمی در تعیین قیمت بیت‌کوین دارد. وو توضیح می دهد که بر اساس افزایش تقاضای فعلی برای بیت کوین، نشان می دهد که فشار قیمت دیگری در مراحل اولیه است. داده‌های تاریخی پیش‌بینی او را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که افزایش تقاضای نهادی در گذشته معمولاً قبل از حرکت‌های صعودی قوی قیمت بوده است.

مراقب تقاضای بیش از حد خرید در تقویم باشید

ویلی وو همچنین تاکید می کند که بر اساس تحلیل های آماری، تقاضای تقویم فعلی نشان دهنده وضعیت خرید بیش از حد است. او به پیروانش توصیه می‌کند که از نزدیک بر مبنای کاهشی نظارت کنند، که هزینه حفظ موقعیت خرید را کمیت می‌کند. کاهش در پایه به طور بالقوه می تواند منجر به تأثیر سریع بر عملکرد صعودی قیمت شود و به طور بالقوه بر رونق پیش بینی شده در بازار تأثیر بگذارد.

قیمت بیت کوین و عملکرد اخیر

بر اساس آخرین داده ها در 5 جولای، بیت کوین با قیمت 30671 دلار معامله می شود که نشان دهنده کاهش 1.17 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با این حال، همچنان توانسته است در هفت روز گذشته 1.23 درصد افزایش یابد و در نمودار ماهانه 14.55 درصد افزایش را نشان می دهد.

رشد بیت کوین از سال 2022 روز استقلال ایالات متحده

فینبولد گزارش می دهد که بیت کوین افزایش قابل توجهی در ارزش داشته است و بین چهارم ژوئیه سال 2022 تا روز استقلال ایالات متحده امسال بیش از 53 درصد افزایش یافته است. این ارز دیجیتال از 20230 دلار در 4 جولای 2022 به 31037 دلار در 4 جولای 2023 رسیده است.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}